کلنگ‌زنی ۲ مدرسه خیرساز در شهر کرمان

طی مراسمی، کلنگ احداث دو مدرسه خیرساز با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت تمام خیری در شهر کرمان به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان کرمان، امروز با حضور سیدمحمد واعظی‌نژاد مدیرکل نوسازی مدارس و اسکندری‌نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، کلنگ احداث دو مدرسه خیرساز مرحوم بهنام برخورداری و مرحومه عصمت ابراهیمیان در آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان به زمین زده شد.

سیدمحمد واعظی‌نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: حضور خیران در عرصه مدرسه‌سازی توفیقی است که نصیب آنها می‌شود و نوسازی مدارس نیز سعی می‌کند تا پول خیر به بهترین شکل ممکن هزینه شود و فضایی با کیفیت ساخته شده و به نظرات و خواسته‌های خیر نیز توجه ویژه می‌شود.

وی با بیان اینکه این دو مدرسه جمعاً با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت تمام خیری در شهر کرمان ساخته خواهد شد، افزود: مدرسه‌های ساخته شده ۱۲ کلاسه است که به‌زودی با ساخت این دو مدرسه ۲۴ کلاس درس با زیربنای آموزشی ۲ هزار و ۶۰۰ متر مربع تحویل آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در ابتدای این مراسم لازمه توسعه یافتگی کشور را توجه ویژه به آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: ما باید تلاش کنیم در بحث مدرسه پویا با نشاط و سرزنده به اهداف خود برسیم.

وی با بیان اینکه در مدارس خیرساز نشاط و شادابی دو چندان خواهد بود، بیان داشت: در شهر کرمان در نواحی یک و دو از نظر فضای آموزشی با مشکل جدی مواجه هستیم و خیران مدرسه‌ساز باید در این امر آموزش و پرورش را یاری کنند.