034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی خیرساز در کرمان افتتاح شد

0 Comments

بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی خیرساز در کرمان افتتاح شد

بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی خیرساز در استان کرمان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، آموزشگاه حضرت خدیجه (س)، بزرگترین مجتمع آموزشی استان کرمان به همت خیر مدرسه ساز محمد تفرشی، با حضور مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم، خیرین مدرسه ساز را فرشتگانی آسمانی توصیف کرد که مال و دارایی خود را جهت روشن نمودن مسیر شکوفایی و پیشرفت فرزندان این مرز و بوم هزینه کرده و بنای ماندگاری همچون مدرسه می سازند.

وی خیرین مدرسه ساز را یار همیشگی آموزش و پرورش در امر مدرسه سازی دانست و گفت: با وجود تمامی محدودیت ها و مشکلات اقتصادی، خیرین همواره در کنار آموزش و پرورش یاریگر حوزه تعلیم و تربیت هستند.

گفتنی است؛ این مجتمع آموزشی با ۵ هزار مترمربع زیربنا، شامل دو مدرسه ۱۲ کلاسه به همراه ۳۵۰ مترمربع ساختمان های جنبی از قبیل سالن ورزشی و ساختمان سرایداری است که هزار و ۲۰۰ دانش آموز کرمانی در آن تحصیل می کنند.

شایان ذکر است؛ تمام هزینه احداث این مجتمع آموزشی که با صرف اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ساخته به بهره برداری رسیده است توسط خیر نیکوکار آقای محمد تفرشی پرداخت شده است.

طراحی سایت