034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

افتتاح مدرسه خیری ۶ کلاسه زنده یاد ایرج بسطامی شهرستان بم

0 Comments

مدرسه خیری ۶ کلاسه زنده یاد ایرج بسطامی شهرستان بم افتتاح شد

با حضور خانواده خیر مدرسه ساز، معاون اداره کل نوسازی مدارس استان، مسئول شورای بانوان خیر مدرسه ساز استان، رئیس آموزش و پرورش شهرستان بم، فاطمه بسطامی خواهر زنده یاد ایرج بسطامی، و سایر مسئولین محلی مدرسه ۶ کلاسه زنده یاد ایرج بسطامی شهرستان بم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، طی مراسمی دبستان ۶ کلاسه زنده یاد ایرج بسطامی در روستای پشترود از توابع بخش بروات بم افتتاح شد..

مهدیه نکویی مسئول شورای بانوان خیر مدرسه ساز ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از کمک خیران به نمایندگی نسرین خاکباز نژاد در خصوص احداث دبستان پسرانه زنده یاد ایرج بسطامی در روستای پشترود تقدیر کرد و ابراز داشت: این مدرسه در سال ۹۵ کلنگ‌زنی شد و به همت خانواده مرحوم محمدتجریشی و مشارکت اداره کل نوسازی استان کرمان کار ساخت آن به اتمام رسید.

مسئول شورای بانوان خیر مدرسه ساز استان ضمن تاکید بر حمایت از بانوان خیر که در امر مدرسه سازی ورود پیدا می کنند اظهار داشت: پشت هر کار خیری حتما حضور یک بانو مشاهده می شود.

نکویی با بیان عملکرد شورای بانوان خیر مدرسه ساز ابراز داشت: اگر بانوان خیر مدرسه ساز، این نقطه ازکشور را برای انجام کار خیر انتخاب کرده اند، به این علت بوده است که حمایتهایی را حس کرده اند.

وی گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و با ۶۰۰ متر مربع زیربنا احداث شده است و ۱۵میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مدرسه هزینه شده که ۱۱میلیارد ریال آن توسط دولت و ۴ میلیاردریال هم توسط خانواده مرحوم محمدتجریشی پرداخت شده است.

نکویی عنوان کرد: محوطه ‌سازی و حصار مدرسه نیز توسط اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان صورت گرفته است.

طراحی سایت