034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

بازدید از غرفه دستاوردهای اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در نمایشگاه دهه فجر

0 Comments


فراهم آوردن شرایط تحصیل دانش آموزان در دور ترین و محرومترین نقاط استان از برکات انقلاب و نظام است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، مدیرکل نوسازی مدارس استان در بازدید از غرفه دستاوردهای این اداره کل در نمایشگاه دهه فجر اظهار داشت: فراهم آوردن شرایط تحصیل دانش آموزان در دور ترین و محرومترین نقاط استان از برکات انقلاب و نظام است.

دکتر رجائی مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان از غرفه دستاوردهای این اداره کل که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل بوستان مادر کرمان برپا شده بود، بازدید کرد.


وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: دهه فجر امسال با توجه به تحولات سیاسی و منطقه ای و فشار تحریمی غرب به ایران اسلامی متفاوت تر از سال های قبل برگزار خواهد شد و بار دیگر دشمنان این مرز و بوم در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شاهد شکوفایی ، عظمت و پیشرفت ایران بزرگ خواهند بود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان همچنین افزود: در غرفه نوسازی مدارس دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پهناورترین استان کشور در حوزه ساخت و احداث مدارس ، احداث سالن های ورزشی و نمازخانه ، اجرای پروژه های محوطه سازی و حصار کشی، ساخت مجتمع های رفاهی- خدماتی ویژه فرهنگیان، ساخت و تجهیز اردوگاه های علمی تفریحی دانش آموزی، توزیع تجهیزات آموزشی ، سرمایشی، گرمایشی، رفاهی، ساخت خوابگاه و سلف سرویس مدارس شبانه روزی نشان داده می شود تا عظمت و پیشرفت بعد از انقلاب در مقایسه با قبل از انقلاب به وضوح به تصویر کشیده شود. دکتر رجائی تصریح کرد: حتی در دورترین و محرومترین نقاط استان کرمان پروژه های تخریب و بازسازی و مقاوم سازی اجرا شده و همه ی دانش آموزان در محرومترین مناطق می توانند به تحصیل علم و دانش بپردازند، که از برکات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

طراحی سایت