034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان : ساخت ۴ هزار و ۱۲۴ مدرسه بعد از انقلاب در استان کرمان/بهره برداری از ۱۴ پروژه مدرسه ساز در دهه فجر

0 Comments

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان گفت : تعداد مدارس ساخته شده بعد از انقلاب در استان کرمان ۴ هزار و ۱۲۴ باب مدرسه می باشد .

غلامرضا ​رجائی مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان  در رابطه با دستاوردهای انقلاب اسلامی در این حوزه اظهار داشت : اکنون به برکت انقلاب اسلامی در دورترین و محرومترین نقاط استان کرمان شرایط  تحصیل برای دانش آموزان فراهم شده است .

وی با بیان این که ۱۹ هزار و ۲۵۷ باب کلاس درس بعد از انقلاب در استان کرمان ساخته شده است ؛ گفت : تعداد مدارس ساخته شده بعد از انقلاب نیز ۴ هزار و ۱۲۴ باب مدرسه می باشد .

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان خاطر نشان کرد : زیربنای مدارس ساخته شده بر حسب متر مربع بعد از انقلاب حدود یک میلیون و ۷۶۱ هزار و ۵۹۱ متر مربع است .

رجائی در رابطه با تعداد پروژه هایی که در دهه فجر امسال افتتاح و بهره برداری می شوند، افزود : از ۱۴ پروژه مدرسه سازی و یک باب خوابگاه دانش آموزی با ۶۱ کلاس درس بهره برداری می شود که با زیر بنای آموزشی ۵/۲۵۰متر مربع با اعتباری قریب به بیش از ۵۶ میلیارد و هشتصد میلیون ریال در سراسر استان است.

وی توضیح داد : با پروژه ها و تجهیزاتی که نوسازی مدارس در سراسر استان بعد زا انقلاب در اختیار آموزش و پرورش قرار داده است تمامی دانش آموزان می توانند شرایط تحصیل داشته باشند .

طراحی سایت