کد خبر: 1605

تاریخ انتشار: بهمن ۲۳, ۱۳۹۷

تشکیل کارگروه رسیدگی به وضعیت سیستم گرمایشی مدارس استان کرمان

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی برای استانداردسازی سیستم گرمایشی یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس خبر داد . به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کرمان، غلامرضا رجایی در کارگروه بررسی وضعیت سیستم گرمایشی مدارس، بیان کرد: سیستم گرمایشی ۶ هزار و ۴۰۰ کلاس […]

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی برای استانداردسازی سیستم گرمایشی یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس خبر داد

.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کرمان، غلامرضا رجایی در کارگروه بررسی وضعیت سیستم گرمایشی مدارس، بیان کرد: سیستم گرمایشی ۶ هزار و ۴۰۰ کلاس درس در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: ۲ هزار و ۹۴۳ کلاس درس در استان با بخاری گازی، یک هزار و ۹۵۸ کلاس درس با بخاری نفتی و یک هزار و ۲۹۸ کلاس درس با شوفاژ‌هایی که نیاز به تعمیر دارند، گرم می‌شوند، هم‌چنین ۲ هزار و ۵۹۶ کلاس درس در استان فاقد سیستم گرمایشی هستند که البته تمامی این مدارس در مناطق گرمسیری استان واقع شده‌اند.

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان یادآور شد: خوشبختانه در شورای عالی آموزش و پرورش کارگروهی با ریاست معاون عمرانی استاندار برای استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس تشکیل شد.

رجایی خاطرنشان کرد: در فاز نخست در این کارگروه بنا شد برای استانداردسازی یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس دارای اولویت ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی و استانی اختصاص پیدا کند که مصوبه این جلسه به سازمان برنامه و بودجه استان نیز ابلاغ شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان تصریح کرد: امید است با مصوبه شورای آموزش و پرورش استان مبنی بر تسریع در استانداردسازی سیستم‌ گرمایشی مدارس و تشکیل کارگروه بررسی وضعیت مدارس استان از لحاظ سیستم گرمایشی به ریاست معاون عمرانی استاندار کرمان، سیستم گرمایشی مدارس استاندارد سازی شود.

دیدگاه بسته شده است.

لینک های مرتبط
لینک های مرتبط
previous arrow
next arrow
Slider