034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

تشکیل کارگروه رسیدگی به وضعیت سیستم گرمایشی مدارس استان کرمان

0 Comments

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی برای استانداردسازی سیستم گرمایشی یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس خبر داد

.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کرمان، غلامرضا رجایی در کارگروه بررسی وضعیت سیستم گرمایشی مدارس، بیان کرد: سیستم گرمایشی ۶ هزار و ۴۰۰ کلاس درس در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: ۲ هزار و ۹۴۳ کلاس درس در استان با بخاری گازی، یک هزار و ۹۵۸ کلاس درس با بخاری نفتی و یک هزار و ۲۹۸ کلاس درس با شوفاژ‌هایی که نیاز به تعمیر دارند، گرم می‌شوند، هم‌چنین ۲ هزار و ۵۹۶ کلاس درس در استان فاقد سیستم گرمایشی هستند که البته تمامی این مدارس در مناطق گرمسیری استان واقع شده‌اند.

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان یادآور شد: خوشبختانه در شورای عالی آموزش و پرورش کارگروهی با ریاست معاون عمرانی استاندار برای استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس تشکیل شد.

رجایی خاطرنشان کرد: در فاز نخست در این کارگروه بنا شد برای استانداردسازی یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس دارای اولویت ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی و استانی اختصاص پیدا کند که مصوبه این جلسه به سازمان برنامه و بودجه استان نیز ابلاغ شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان تصریح کرد: امید است با مصوبه شورای آموزش و پرورش استان مبنی بر تسریع در استانداردسازی سیستم‌ گرمایشی مدارس و تشکیل کارگروه بررسی وضعیت مدارس استان از لحاظ سیستم گرمایشی به ریاست معاون عمرانی استاندار کرمان، سیستم گرمایشی مدارس استاندارد سازی شود.

طراحی سایت