034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

حضور خیرین تهرانی در کرمان / ساخت مدرسه ۹ کلاسه با مشارکت موسسه خیریه پارسی نیک اندیش در شهر بم

0 Comments

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از حضور اردکانیان رئیس هیات مدیره موسسه خیریه پارسی پاک اندیش برای مشارکت در ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر بم خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، غلامرضا رجایی در حاشیه دیدار با اردکانیان رئیس هیات مدیره موسسه خیریه پارسی پاک اندیش گفت: این موسسه خیریه بعد از زلزله سال ۸۲ با نیت کمک و حمایت از مردم شهرستان بم تاسیس شده و به زودی با مشارکت این موسسه خیریه و اعتبارات نوسازی مدارس دبستان ۹ کلاسه در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع در شهر بم ساخته خواهد شد.

وی همچنین افزود: اعتبار ساخت این مدرسه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خواهد بود که این موسسه خیریه ۳۰ درصد کل اعتبار ساخت مدرسه را متعهد شده و مابقی اعتبار را نوسازی مدارس تامین خواهد کرد.

دکتر رجایی اظهار داشت: به دلیل رعایت حال خیرین محترم این موسسه و ارزش نهادن به نیت و عمل خیرشان تفاهم نامه ساخت این فضای آموزشی در تهران به امضاء خواهد رسید.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان تصریح کرد: موسسه خیریه پارسی پاک اندیش بر ساخت مدرسه ای که مرکز فناوری باشد و تکنولوژی روز را به دانش آموزان آموزش دهد، تاکید دارند.

 وی عملکرد مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بم را خوب ارزیابی کرد و گفت: معاونت مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بم درطول مدت ساخت این فضای آموزشی با این موسسه خیریه نهایت همکاری را خواهند داشت تا رضایتشان جلب شده و حضورشان در منطقه  استمرار داشته باشد.

طراحی سایت