- اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان - http://nosazi.kr.ir -

حضور خیرین تهرانی در کرمان / ساخت مدرسه ۹ کلاسه با مشارکت موسسه خیریه پارسی نیک اندیش در شهر بم

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از حضور اردکانیان رئیس هیات مدیره موسسه خیریه پارسی پاک اندیش برای مشارکت در ساخت مدرسه ۹ کلاسه در شهر بم خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، غلامرضا رجایی در حاشیه دیدار با اردکانیان رئیس هیات مدیره موسسه خیریه پارسی پاک اندیش گفت: این موسسه خیریه بعد از زلزله سال ۸۲ با نیت کمک و حمایت از مردم شهرستان بم تاسیس شده و به زودی با مشارکت این موسسه خیریه و اعتبارات نوسازی مدارس دبستان ۹ کلاسه در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع در شهر بم ساخته خواهد شد.

وی همچنین افزود: اعتبار ساخت این مدرسه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خواهد بود که این موسسه خیریه ۳۰ درصد کل اعتبار ساخت مدرسه را متعهد شده و مابقی اعتبار را نوسازی مدارس تامین خواهد کرد.

دکتر رجایی اظهار داشت: به دلیل رعایت حال خیرین محترم این موسسه و ارزش نهادن به نیت و عمل خیرشان تفاهم نامه ساخت این فضای آموزشی در تهران به امضاء خواهد رسید.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان تصریح کرد: موسسه خیریه پارسی پاک اندیش بر ساخت مدرسه ای که مرکز فناوری باشد و تکنولوژی روز را به دانش آموزان آموزش دهد، تاکید دارند.

 وی عملکرد مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بم را خوب ارزیابی کرد و گفت: معاونت مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بم درطول مدت ساخت این فضای آموزشی با این موسسه خیریه نهایت همکاری را خواهند داشت تا رضایتشان جلب شده و حضورشان در منطقه  استمرار داشته باشد.