کد خبر: 1972

تاریخ انتشار: اسفند ۲۷, ۱۳۹۷

اهدای زمینی برای ساخت مدرسه ۹ کلاسه توسط خانواده “شهید عبدالحمید جاودانی”

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان از اهدای ۵ هزار متر مربع زمین برای ساخت مدرسه ۹ کلاسه از طرف خانواده شهید عبدالحمید جاودانی در شهرستان رابر خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، مهندس واعظی معاون مشارکت های اداره کل نوسازی مدارس […]

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان از اهدای ۵ هزار متر مربع زمین برای ساخت مدرسه ۹ کلاسه از طرف خانواده شهید عبدالحمید جاودانی در شهرستان رابر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، مهندس واعظی معاون مشارکت های اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در این رابطه افزود: برادر شهید عبدالحمید جاودانی با حضور در اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان با امضای تفاهم نامه  زمین ۵ هزار متر مربعی در شهرستان رابر را اهدا کرد.

وی با اعلام اینکه هدیه نامه این خانواده شهید با امضاء امام جمعه و اهالی منطقه برای ساخت مدرسه می باشد، اظهار داشت: نیت اهدای زمین برای ساخت مدرسه، تحقق وصیت شهید معزز ارتقاء سطح آموزشی، علمی و اخلاقی دانش آموزان و دانش پژوهان منطقه می باشد.

مهندس واعظی تصریح کرد: در هدیه نامه تقدیمی عنوان شده این زمین در اختیار آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه و تحصیل علم و دانش قرار گیرد و هیچ سازمان و موسسه ای اعم از دولتی و غیردولتی حق استفاده دیگری را نداشته و ندارند.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی‌، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان با اشاره به اینکه نیاز به ساخت مدرسه در این منطقه ضرورت داشت و اهدای این زمین از سوی خانواده شهید معظم کمک شایانی برای رفع کمبود فضای آموزشی در منطقه نموده است، گفت: مناقصه ساخت مدرسه برگزار شده و بعد از عقد قرار داد با پیمانکار به زودی کار ساخت فضای آموزشی از محل اعتبارت نوسازی مدارس استان کرمان آغاز خواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.

لینک های مرتبط
لینک های مرتبط
previous arrow
next arrow
Slider