034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

اهدای زمینی برای ساخت مدرسه ۹ کلاسه توسط خانواده “شهید عبدالحمید جاودانی”

0 Comments

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان از اهدای ۵ هزار متر مربع زمین برای ساخت مدرسه ۹ کلاسه از طرف خانواده شهید عبدالحمید جاودانی در شهرستان رابر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، مهندس واعظی معاون مشارکت های اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در این رابطه افزود: برادر شهید عبدالحمید جاودانی با حضور در اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان با امضای تفاهم نامه  زمین ۵ هزار متر مربعی در شهرستان رابر را اهدا کرد.

وی با اعلام اینکه هدیه نامه این خانواده شهید با امضاء امام جمعه و اهالی منطقه برای ساخت مدرسه می باشد، اظهار داشت: نیت اهدای زمین برای ساخت مدرسه، تحقق وصیت شهید معزز ارتقاء سطح آموزشی، علمی و اخلاقی دانش آموزان و دانش پژوهان منطقه می باشد.

مهندس واعظی تصریح کرد: در هدیه نامه تقدیمی عنوان شده این زمین در اختیار آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه و تحصیل علم و دانش قرار گیرد و هیچ سازمان و موسسه ای اعم از دولتی و غیردولتی حق استفاده دیگری را نداشته و ندارند.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی‌، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان با اشاره به اینکه نیاز به ساخت مدرسه در این منطقه ضرورت داشت و اهدای این زمین از سوی خانواده شهید معظم کمک شایانی برای رفع کمبود فضای آموزشی در منطقه نموده است، گفت: مناقصه ساخت مدرسه برگزار شده و بعد از عقد قرار داد با پیمانکار به زودی کار ساخت فضای آموزشی از محل اعتبارت نوسازی مدارس استان کرمان آغاز خواهد شد.

طراحی سایت