کد خبر: 2109

تاریخ انتشار: فروردین ۲۴, ۱۳۹۸

تاکید بر استفاده از ظرفیت ها و امکانات آموزش و پرورش در برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان کرمان بر استفاده از ظرفیت ها و امکانات آموزش و پرورش در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کرمان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان “سید محمد واعظی نژاد” معاون مشارکت های […]

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان کرمان بر استفاده از ظرفیت ها و امکانات آموزش و پرورش در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کرمان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان “سید محمد واعظی نژاد” معاون مشارکت های مردمی نوسازی مدارس در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کرمان گفت: مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان کرمان نگاه ویژه ای نسبت به برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز داشته و در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره تمامی امکانات و ظرفیت های آموزش و پرورش را در اختیار نوسازی مدارس قرار می دهند.

وی همچنین افزود: جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کرمان هر ساله بمنظور تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز و جذب مشارکت های مردمی جدید با همکاری دو دستگاه نوسازی مدارس و آموزش و پرورش برگزار می شود و تعامل و همکاری این دو دستگاه رمز موفقیت برگزاری هر چه مطلوبتر این جشنواره می باشد.

مهندس واعظی نژاد در ادامه افزود: تمیدات لازم اندیشیده شده تا علاوه بر حضور خیرین و نیکوکاران مدرسه ساز داخل استان و خارج استان ، خیرین مدرسه ساز مقیم خارج از کشور نیز در جشنواره حضور یافته و به نحو احسن از این نیکوکاران تجلیل و تکریم به عمل آید.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان کرمان به این موضوع اشاره کرد که دستگاه نوسازی مدارس استان کرمان در قبال برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز پاسخگو بوده و از همه نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات در راستای هر چه بهتر شدن برنامه های جشنواره استقبال می کند.

دیدگاه بسته شده است.

لینک های مرتبط
لینک های مرتبط
previous arrow
next arrow
Slider