034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

کلنگ ساخت هنرستان۲۳ کلاسه فنی و حرفه ای شهر کرمان به زمین خورد

0 Comments

با حضور مدیران کل نوسازی و آموزش و پرورش استان و دکتر زاهدی نماینده کرمان و راور صبح امروز کلنگ ساخت هنرستان ۲۳ کلاسه شهید مغفوری شهر کرمان به زمین خورد.

به گزارش ” روابط عمومی نوسازی مدارس استان کرمان ” سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه ساخت هنرستان شهید مغفوری گفت: اعتبار این پروژه به همت دکتر زاهدی نماینده مردم شریف کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی جذب شده و طی جلسه ای که هفته قبل در دفتر دکتر رخشانی مهر ریاست سازمان نوسازی مدارس کشور تشکیل شد، مقرر شد این پروژه در راستای توسعه رشته های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی در شهر کرمان احداث شود.

واعظی نژاد بیان داشت: اعتبار ساخت پروژه مجتمع آموزشی حیات طیبه الغدیر شهر کرمان نیز به همت دکتر زاهدی جذب شد و به زودی عملیات ساخت این پروژه بزرگ در شهر کرمان برای جبران کمبود فضای آموزشی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پروژه هنرستان فنی و حرفه ای شهید مغفوری نیز جزو پروژه های بزرگ نوسازی مدارس است، تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با ۲۳ کلاس درس در چهار طبقه ساخته خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان افزود:زیر بنای آموزشی این پروژه ۴ هزار متر مربع بوده و ۱۵۰۰ متر مربع فضای کارگاهی برای این هنرستان ساخته خواهد شد.

واعظی نژاد خاطر نشان ساخت: در جلسه با دکتر رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی کشور که با پیگیری و همت دکتر زاهدی برگزار شد اعتباری جهت خرید تجهیزات آموزشی، کارگاهی، اداری مدارس تخصیص یافت که به زودی با ابلاغ این اعتبار تجهیزات موردنیاز خریداری و در مدارس شهرستان های کرمان و راور توزیع خواهد شد.
اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در این مراسم کلنگ زنی از حمایت ها و پیگیری های دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور قدر دانی نمود و گفت، با پیگیری ایشان کمک های زیادی به آموزش و پرورش شده که امروز شاهد کلنگ‌زنی این پروژه مدرسه سازی و عملیات اجرایی مجتمع آموزشی حیات طیبه الغدیر که شامل دو باب مدرسه ۲۲ کلاسه می باشد، به زودی آغاز می شود.

طراحی سایت