صفحه اصلی
با حکم وزیر آموزش و پرورش: مدیرکل آموزش و پروررش استان کرمان منصوب شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

با حکم وزیر آموزش و پرورش: مدیرکل آموزش و پروررش استان کرمان منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش «محمدمحسن بیگی» به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان منصوب شد.

مراسم معارفه محمد محسن بیگی و قدردانی از خدمات سیدداوود ملکی سرپرست سابق این اداره کل با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش ، استاندار کرمان ، مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان، مسئولان دستگاه های اجرایی استان و جمعی از فرهنگیان در محل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار می شود.

ادامه مطلب...
 
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس از پروژه های رفسنجان و زرند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید مدیرکل نوسازی مدارس از پروژه های رفسنجان و زرند

مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در راستای آماده سازی مدارس تحویلی مهرماه، از پروژه های شمال استان کرمان بازدید کرد. این بازدید در راستای آماده سازی کامل پروژه های تحویلی در مهر صورت گرفته است.

مهندس رجائی در خلال این بازدید ضمن یادآوری نکات فنی اظهار داشتند: شهریور ماه بسیار پرکاری برای اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان محسوب می شود و همه خصوصا ناظرین و مدیران پروژه باید تمام تلاش خود را در تحویل مدارس به روز و با کیفیت معطوف دارند.

ادامه مطلب...
 
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس از پروژه های تحویلی مهر شرق استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید مدیرکل نوسازی مدارس از پروژه های تحویلی مهر شرق استان کرمان

مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در راستای آماده سازی مدارس تحویلی مهرماه، از پروژه های شرق استان کرمان بازدید کرد. این بازدید در راستای آماده سازی کامل پروژه های تحویلی در مهر صورت گرفته است، فرماندار محترم شهرستان ریگان و نرماشیر و امام جمعه محترم شهرستان نرماشیر مهندس رجائی را همراهی کردند.

امام جمعه محترم شهرستان نرماشیر در خلال این بازدید اظهار کرد: مهندس رجائی، مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان، از جمله مدیرانی هستند که توجه خاصی به مناطق جنوب و شرق استان دارند و سهم بسزایی در محرومیت زدایی آموزشی این مناطق داشته اند. 

ادامه مطلب...
 
تقدیر معاون وزیر از مهندس رجائی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تقدیر معاون وزیر از مهندس رجائی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان

درجلسه شورای آموزش و پرورش استان که با حضور سرکارخانم مرضیه گرد معاون محترم وزیر و رییس سازمان امور مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش، دکتر پورابراهیمی نماینده مردم شریف شهرستان کرمان و راور و نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، مهندس رزم حسینی استاندار محترم استان و معاونی استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش استان و روسای ادارت آموزش و پرورش شهرستان ها و روسای مجامع خیرین استان برگزار گرددید از مهندس رجائی تقدیر به عمل آمد.

در متن این تقدیر نامه که توسط سرکار خانم مرضیه گرد اهدا شد آمده است:

ادامه مطلب...
 
کسب موفقیت بانوان اداره کل در مسابفات گرامیداشت هفته دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

کسب موفقیت بانوان اداره کل در مسابفات گرامیداشت هفته دولت

مسابقات گرامیداشت هفته دولت در استان کرمان با حضور کارمندان اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان برگزار گردید. بانوان اداره کل موفق شدند در پایان این مسابقات با کسب چند مقام و مدال رنگارنگ بدرخشند.

در این مسابقات در رشته دوی 800 متر خانم حکیمه رحمانی رتبه اول را کسب نمود و گردن آویز طلا را از آن خودنمود. همچنین خانم ملیحه سلطانی نیز در این رشته رتبه دوم و مدال نقره را کسب نمود. در رشته دوی 100 متر نیز خانم مهدیه حمزه پور موفق به کسب رتبه دوم و مدال نقره گردید.

ادامه مطلب...
 
همزمان با هفته دولت، افتتاح مدرسه خیرساز 6 کلاسه در روستای اسماعیل آباد جوپار مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

همزمان با هفته دولت، افتتاح مدرسه خیرساز 6 کلاسه در روستای اسماعیل آباد جوپار 

مدرسه 6 کلاسه خیر ساز غلامرضا مولایی روستای اسماعیل آباد شهر جوپار از توابع شهرستان کرمان با حضور جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در آیین افتتاح این مدرسه خیرساز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی گفت: نقش خیران در امر مدرسه سازی در استان  چشمگیر بوده و خیران بخشی از مشکلات فضای آموزشی را در استان برطرف کرده اند.

مهندس رجائی با بیان اینکه روح خدمت، تعامل و نیکو کاری در مردم ایران نهادینه شده است اظهار کرد: روح خدمت از آثار فیزیکی خدمت مهم تر است.

برپایه این گزارش مدرسه 6 کلاسه خیرساز غلامرضا مولایی با مساحت 540 متر مربع با اعتباری بالغ بر  500میلیون تومان همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...
 
برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل نوسازی مدارس استان به مناسبت گرامیداش هفته دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل نوسازی مدارس استان به مناسبت گرامیداش هفته دولت

به مناسبت آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و هفته دولت، تولد امام رضا (ع) و دهه کرامت، جلسه شورای اداری اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان با حضور مدیرکل محترم و معاونین وی برگزاری گردید.

مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی، بر لزوم پیگری و تلاش مجدانه در تحقق شعارهای دولت تدبیر و امید تاکید نمود.

ادامه مطلب...
 
تجدید میثاق مدیرکل نوسازی مدارس با آرمانهای شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تجدید میثاق مدیرکل نوسازی مدارس با آرمانهای شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

همزمان با آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان همسو با استاندار و سایر مدیران کل استان کرمان، با حضور در مزار شهدا کرمان، با آرمانهای شهدا تجدید میثاق نمودند.

در این مراسم که با گل افشانی قبور مطهر شهدا همراه بود، مدیران کل با خواندن فاتحه و تشکیل جلسه شورای اداری استان بر سر مزار شهدا، بر لزوم تحقق شعارهای دولت تدبیر و امید هم پیمان شدند.

ادامه مطلب...
 
تقدیر و تشکر مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از مهندس صانعی فر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تقدیر و تشکر مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از مهندس صانعی فر

طی لوحی سپاسی از مهندس صانعی فر، مسئول ورزش اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، در راستای برگزاری جشنواره شهید باهنر ویژه کارکنان دولت در سال 93 توسط محمود محمودی نیا، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، تقدیر به عمل آمد.

در این لوح آمده است: بی تردید دستیابی به جامعه ای پویا و با نشاط مرهون نقش آفرینی انسان هایی مشارکت جو، تلاشگر و عاشق خدمت است. بدینوسیله با تقدیر از تشریک مساعی و تلاش های ارزنده شما در همکاری و برگزاری جشنواره شهید باهنر ویژه کارکنان دولت در سال 1393، به دریافت این لوح سپاس مفتخر می گردید.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: مدیرکل نوسازی مدارس استا ن کرمان درمراسم کلنگ آموزشگاه خیری درماهان: با کمک خیرین در کنار اعتبارات دولتی می توانیم پاسخگوی برطرف کردن نیاز آموزش و پرورش باشیم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: مدیرکل نوسازی مدارس استا ن کرمان درمراسم کلنگ آموزشگاه خیری درماهان:
با کمک خیرین در کنار اعتبارات دولتی می توانیم پاسخگوی برطرف کردن نیاز آموزش و پرورش باشیم

امروز بار دیگر به همت خیر بزرگوار خانم صدیقه مهدوی و همراه با ترنم زیبای باران بهاری کلنگ احداث یک باب آموزشگاه در شهرماهان به زمین خورد تا شهر ماهان صاحب سومین آموزشگاه خیر ساز مزین به نام شهید گرانقدر محمد حسین مهدوی شود.

ابراهیم جهانگیری مدیرکل اداره آموزش وپرورش استان کرمان ابتدا از خانواده محترم شهید مهدوی بابت احداث این دبیرستان وهمچنین ساخت دو آموزشگاه دیگر در سنوات قبل در شهر ماهان تشکر وقدردانی کردوسپس در ادامه سخنانش افزود: ما موظفیم هر کجا که پرچمی توسط مردم برافراشته می شوداز آن استقبال کنیم.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 15