صفحه اصلی
تقدیر و تشکر دکتر مجیدی، معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تقدیر و تشکر دکتر مجیدی، معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان

دکتر قدمی، معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان تقدیر نمود.

در این تقدیرنامه آمده است: همکار محترم جناب آقای مهندس رجائی

بسی شایسته است از حسن تدبیر، عزم راسخ و هنچنین خدمات ارزنده شما که در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان داشته اید کمال تشکر و تقدیر را داشته باشم. امید است در سایه الطاف الهی و پیروی از رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درسال «دولت و ملت، همدلی و هم زبانی» در مسیر خدمت به دانش آموزان استثنایی ایران اسلامی استوار و سرافراز بمانید.

 
دکتر وفایی، مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کرمان: نوسازی مدارس استان کرمان از لحاظ اجرای نظام تحول اداری در صدر استان قرار دارد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

دکتر وفایی، مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کرمان:
نوسازی مدارس استان کرمان از لحاظ اجرای نظام تحول اداری در صدر استان قرار دارد.

نشست صمیمی مدیران اداره کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری و نوسازی مدارس استان کرمان به همراه معاونین و کارشناسان کمیته توسعه مدیریت و تحول اداری اداره کل در محل دفتر مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان برگزار گردید.

مهندس رجائی در این جلسه ضمن ارائه آمار و اقدامات انجام شده در محورهای مشخص شده نقشه راه اصلاح نظام اداری از عزم جدی در اجرای نقشه راه گفت و خاطر نشان ساخت: که در طی این برنامه سیاست های کلی در این اداره کل تشریح و اعضای کمیته براساس شایستگی تعیین گردیده و براساس دستورالعمل های اعلامی در حال انجام است.

وی عنوان کرد: این اداره کل در  اجرای سیستم های بهبود عملکرد و کیفت کاری و زندگی کارکنان برنامه های خاصی را طراحی کرده است و در حال انجام است.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: هدف از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز، فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه برای مشارکت بیشتر خیرین در امر مقدس مدرسه سازی است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: هدف از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز، فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه برای مشارکت بیشتر خیرین در امر مقدس مدرسه سازی است.

مهندس رجائی در سومین نشست سیاست گذاری هماهنگی در جهت برگزاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کرمان با تاکید بر استفاده از ظرفیت بالای مشارکت خیرین نیک اندیش، هدف از برگزاری این جشنواره را فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه برای مشارکت بیشتر خیرین در امر مقدس مدرسه سازی دانست.

وی با اشاره به ضرورت بستر سازی جهت جلب مشارکت خیرین در اجرای برنامه های آموزشی، علمی و فرهنگی در کنار احداث فضاهای آموزشی، به نیاز شدید استان برای حضور و مساعدت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی پرداخت.

ادامه مطلب...
 
برگزاری جلسه مناقصه 4 پروژه استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری جلسه مناقصه 4 پروژه استان کرمان

جلسه مناقصه چهار پروژه  اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان طبق برنامه برگزار گردید که از میان آنها، احداث استخر کوهبنان، تکمیل سالن ورزشی رابر و حصار مدرسه چمران نرماشیر تعیین تکلیف گردید و پروژه احداث مدرسه 6 کلاسه محمدیه پشت رود بم تجدید گردید.

مهندس رجائی در طی مراسم برگزاری مناقصه تاکید نمود: مدیران پروژه بایستی تمامی همت خود را جهت اجرای هرچه بهتر پروژه های تعیین تکلیف شده بکار گیرند.

وی اظهار داشت: باتوجه به کمبود اعتبارات در طی سال های گذشته، به حمدالله روند پیشرفت پروژه ها مطلوب بوده است.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان: تمامی بسترها برای مشارکت خیرین در اتمام پروژه های دولتی فراهم شده است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان: تمامی بسترها برای مشارکت خیرین در اتمام پروژه های  دولتی فراهم شده است.

مهندس رجائی، در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش استان ضمن ارائه آماری از اسکان مهمانان نوروزی سال 93  و ابراز آمادگی این اداره کل در اسکان مهمانان نوروزی اظهار داشت: طبق هماهنگی انجام شده با مسئولین امر در ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش، پذیرای مهمانان عزیز در استان کرمان خواهیم بود.

مهندس رجائی همچنین با اهمیت برشمردن مشارکت خیرین در ساخت مدارس  کشور افزود: با توجه به تاکیدی که استاندار کرمان بر حضور بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران در فعالیت‌های مختلف جامعه دارند، باید برای خیران و مشارکت در آموزش و پرورش فرش قرمز پهن کرد.

ادامه مطلب...
 
فراخوان نوبت اول- شماره10/93 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

فراخوان نوبت اول- شماره10/93

اداره كل نوسازي مدارس استان كرمان  در اجراي آيين نامه اجرايي بند ج ماده 12 قانون برگزاري مناقصات  در نظر دارد  جهت اجرای  پروژه های تکمیل استخرهای منوجان،ریگان،بردسیر و نرماشیر هرکدام با متراژ 857 مترمربع، پیمانکاران حقوقی متقاضی پایه 5 به بالا رارا ارزيابي نمايد. لذا از كليه واجدين شرايط دعوت ميشود از تاريخ چاپ فراخوان نوبت اول به مدت یک هفته  با در دست داشتن تصویر گواهینامه صلاحیت معتبرجهت دريافت اسناد ارزيابي به اداره كل نوسازي مدارس استان كرمان -واقع در بلوار جمهوري اسلامي- نرسيده به چهار راه امام جمعه « امور قراردادها» مراجعه نمايند.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: از تمام ظرفیت معاونت مشارکت ها و اداره کل، در برگزاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استفاده شود. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: از تمام ظرفیت معاونت مشارکت ها و اداره کل،

در برگزاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استفاده شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در جلسه برنامه ریزی و سیاست گذاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز اظهار داشت: با توجه به سیاست دولت در بخش تکمیل پروژه های نیمه تمام، خصوصا در بخش مدرسه سازی و واگذاری پروژه های نیمه تمام زیر 70 درصد، باید تمامی تلاش خود را در جشنواره هفدهم معطوف به جذب خیرین در این بخش نموده تا بوسیله همت آنان بتوانیم برخی از این پروژه ها را به بخش آموزش و پرورش ارائه دهیم.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: در سال 93 بالغ بر 59000 متر مربع فضای آموزشی تحویل آموزش و پرورش شده است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: در سال 93 بالغ بر 59000 متر مربع فضای آموزشی تحویل آموزش و پرورش شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان اظهار داشت: در سال 93 با همت و تلاش کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، علی رغم کم بودن تخصیص اعتبارات، اداره کل نوسازی مدارس توانسته است 59000 متر فضای آموزشی را تحویل آموزش و پرورش دهد.

مهندس رجائی افزود: این اداره کل  77 پروژه با 437 کلاس درس در 59000 متر فضای آموزشی را از محل اعتبارات ملی (تخریب و بازسازی، مقاوم سازی) و اعتبارات استانی تکمیل کرده است و اکنون مورد استفاده دانش آموزان است.

ادامه مطلب...
 
برگزاری انتخابات هیات رییسه و مدیرعامل مجمع خیرین استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری انتخابات هیات رییسه و مدیرعامل مجمع خیرین استان کرمان

پس از برگزاری انتخابات هیات امناء و هیأت مدیره مجمع خیرین استان، منتخبین خیرین جهت تعیین رئیس مجمع خیرین و تعیین مدیرعامل، با حضور آقای جهانگیری مدیرکل آموزش و پرورش استان و مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان تشکیل جلسه داد.

مهندس رجائی در ابتدای این جلسه اظهار داشت: تحرک و پویایی در جذب، هدایت و تکریم خیرین استان از وظایف مهمی است که با ترمیم هیأت امناء و هیئت مدیره از مجمع خیرین انتظار می رود.

مدیرکل نوسازی مدارس با یاد آور شدن مصوبه دولت در  خصوص واگذاری پروژه هایی با پیشرفت فیزیکی کمتر از 70 درصد به خیرین جهت تکمیل آن و نامگذاری دلخواه پروژها توسط خیرین، خواستار افزایش پیگیری در این بخش از سوی مجمع خیرین استان شد.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان: درسال 93 بالغ بر 60 میلیارد ریال در بهسازی و ایمن سازی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی استان هزینه شده است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان:
درسال 93 بالغ بر 60 میلیارد ریال در بهسازی و ایمن سازی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی استان هزینه شده است.

مهندس رجائی اظهار داشت: سامانه حرارت مرکزی و بخاری نفتی با کاربراتور استاندارد، دو سیستم گرمایشی ایمن و استاندارد و مورد تایید وزارت آموزش و پرورش است و از نظر وزارت آموزش و پرورش و خصوصا سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، بخاری‌های گازی، سیستم‌ استاندارد گرمایشی ایمن محسوب نمی‌شوند. سیستم ایمن و استاندارد تعریف شده برای فضاهای آموزشی، سامانه حرارت مرکزی است که دوراز دسترس دانش‌آموزان بوده و یک سیستم ایمن محسوب می‌شود.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 15