صفحه اصلی
برگزاری انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان کرمان

جلسه انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و بازرس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کرمان با حضور جناب آقای مهندس مسلمی، معاونت محترم توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس کشور و همچنین دکتر حافظی، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور و آقای جهانگیری مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان و فرماندار، امام جمعه و مسئولین محلی در شهرستان جیرفت برگزار گردید.

در این مراسم، مهندس مسلمی اظهار داشت: برای امر مقدس تعلیم و تربیت سه رکن اساسی باید در کنار هم قرار گیرند. رکن اول آموزش و پرورش است و رکن بعدی نوسازی مدارس و در کنار این دو رکن مجمع خیرین مدرسه ساز استان قرار دارد.

ادامه مطلب...
 
طی مراسم افتتاح همزمان پروژه های نوسازی مدارس سراسر کشور برگزار گردید افتتاح مدرسه 14 کلاسه ایمان شرف آباد کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

طی مراسم افتتاح همزمان پروژه های نوسازی مدارس سراسر کشور برگزار گردید
افتتاح مدرسه 14 کلاسه ایمان شرف آباد کرمان

طی مراسم افتتاح همزمان پروژه های نوسازی مدارس سراسر کشور توسط رئیس جمهور، در کرمان نیز مدرسه ایمان شرف آباد با حضور مهندس کامیاب، معاونت عمرانی استاندار، آقای جهانگیری مدیرکل محترم آموزش و پرورش، مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، مهندس توحیدی، فرماندار کرمان و جمعی از مسئولین محلی برگزار گردید.
مهندس کامیاب ضمن معرفی چند پروژه شاخص قابل افتتاح در استان کرمان در دهه فجر اظهار داشت: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی، محرومیت زدایی خصوصا در بخش تعلیم و تربیت بوده است.
معاون عمرانی استاندار بیان داشت: کیفت ساخت و ساز پروه ها در اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان از کیفیت بالا و مثال زدنی برخوردار است که مرهون تلاش و زحمات مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس و همکاران ایشان در آن اداره کل است.
وی در ادامه افزود: لازم می دانم که از زحمات مهندس رجائی و مجموعه ایشان در خصوص ساخت مدارس با کیفیت و طبق استاندارد های روز تشکر نمایم.
ادامه مطلب...
 
مدیران مدارس تمامی نکات ایمنی دستورالعمل ابلاغی در خصوص سیستم های گرمایشی را رعایت کنند. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

در پی گاز گرفتگی تعدادی از دانش آموزان مدرسه آزادگان کرمان؛
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان: مدیران مدارس تمامی نکات ایمنی دستورالعمل ابلاغی در خصوص سیستم های گرمایشی را رعایت کنند.

در پی گاز گرفتگی تعدادی از دانش آموزان مدرسه آزادگان کرمان، مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان دستور استاندارد سازی فوری این مدرسه را صادر نمود.
مهندس رجائی در جلسه شورای معاونین اداره کل، اظهار داشتند: مکرراً متذکر شده ایم که اولویت بندی مدارس جهت استاندارد سازی تاسیسات گرمایشی بر اساس لیست اعلامی اداره کل آموزش و پرورش است اما با توجه به مشکل بوجود آمده در این مدرسه سعی شود هرچه سریعتر این مسئله مرتفع گردد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان بیان داشت: هر نوع استفاده از سیستم‌های غیرایمن گرمایشی در مدارس ممنوع است و بخاری‌های گازی، سیستم‌ استاندارد گرمایشی ایمن محسوب نمی‌شوند. مدیران مدارس نیز موظفند تمامی نکات ایمنی که در دستورالعمل ابلاغی به مدارس ارسال شده را در خصوص سیستم‌های گرمایشی رعایت کنند و چنانچه این سیستم‌ها نیاز به تعمیر دارند نسبت به بازرسی و تعمیر آن اقدام کنند.
ادامه مطلب...
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان : 292 واحد آموزشی در کرمان در دست ساخت است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان:
292 واحد آموزشی در کرمان در دست ساخت است

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان در حاشیه افتتاح دبیرستان نمونه امام صادق (ع) سیرجان گفت: 292 واحد آموزشی در استان هم اکنون در دست ساخت است.
غلامرضا رجائی افزود: این واحدهای آموزشی در طرح های تخریب و بازسازی و ساخت خیرین استانی دارای یکهزار و 330 کلاس درس هستند که پیشرفت کاری پنج تا 50 درصد را داشته اند.
وی بیان کرد: یکهزار و 500 میلیارد ریال برای تکمیل این واحدها نیاز است که در صورت تامین اعتبار و هزینه ساخت طی سالهای آینده تحویل آموزش و پرورش می شوند.
وی اعتبار تخصیصی به سیستم گرمایشی مدارس استان را رضایت بخش دانست و گفت: با این اعتبار تا حدودی مشکلات استاندارسازی سیستم های گرمایشی در مدارس استان مرتفع خواهد شد.
ادامه مطلب...
 
با حضور مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان یک واحد آموزشی در سیرجان افتتاح شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

با حضور مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان
یک واحد آموزشی در سیرجان افتتاح شد

دبیرستان پسرانه نمونه امام صادق (ع) با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در سیرجان به بهره برداری رسید.
مهندس رجائی در مراسم افتتاح این واحد آموزش اظهار داشتند: این واحد آموزشی با هزینه 15 میلیارد ریال از اعتبارات ملی و نوسازی مدارس استان، مساحت پنج هزار متر مربع، زیربنای 2 هزار متر مربع و 14 کلاس درس ساخته شده است.
وی عنوان کردند: با بهره برداری از این دبیرستان 214 دانش آموز نمونه این مدرسه از کلاس درس مقاوم و مناسب برخوردار شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان  نیز در آیین افتتاح این واحد آموزشی، ضمن تشکر از مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان و ناظران پروژه اظهار داشتند: برون رفت از مشکلات موجود را مستلزم همکاری همه دستگاه های اجرایی است و آموزش و پرورش زیربنای همه برنامه ها و پیشرفت کشور است.
ادامه مطلب...
 
استاندار کرمان: نقش آموزش پرورش در توسعه ی کشور اساسی است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

استاندار کرمان: نقش آموزش پرورش در توسعه ی کشور اساسی است

استاندار کرمان درجلسه ی شورای معاونین آموزش وپرورش استان کرمان ومدیران آموزش وپرورش شهرستان ها ومناطق استان با حضور وزیر آموزش وپرورش گفت: نقش آموزش پرورش در توسعه ی کشور اساسی است.

علیرضا رزم حسینی با اشاره به کسب رتبه اول دانش آموزان استان کرمان در جشنواره خوارزمی برتقویت پژوهش در آموزش وپرورش استان  تاکید کرد.

رزم حسینی از اختصاص بودجه سه میلیارد تومانی جهت انجام فعالیت های پژوهشی آموزش وپرورش در سال 94 خبرداد.

ادامه مطلب...
 
وزیر آموزش و پرورش: آموزش و پرورش زیرساخت سرمایه انسانی کشور را تامین می کند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

وزیر آموزش و پرورش:
آموزش و پرورش زیرساخت سرمایه انسانی کشور را تامین می کند

وزیر آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان شهرستان زرند گفت:آموزش و پرورش زیرساخت سرمایه انسانی کشور را تامین می کند.
علی اصغر فانی  گفت: دولت مصمم است حداکثر تا پایان امسال لایحه رتبه بندی معلمان، تقدیم مجلس شورای اسلامی شود.
فانی افزود: یکی از تاکیدات سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش، رتبه بندی معلمان است که به موجب این رتبه بندی، معلمان کشور از نظر صلاحیت حرفه ای بررسی می شوند.
وی بیان کرد: همکارانی که نوآوری، تالیف و تحقیقات داشته باشند از رتبه بالاتری برخوردار می شوند و دستمزد بیشتری دریافت می کنند.
وی گفت: در فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی که سند تحول بنیادین مبتنی بر آن است شش ساعت پیش بینی کرده ایم.
ادامه مطلب...
 
وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان: آموزش و پرورش، بزرگترین فصل مشترک حاکمیت و ملت است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
آموزش و پرورش، بزرگترین فصل مشترک حاکمیت و ملت است

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان گفت: آموزش و پرورش، بزرگترین فصل مشترک حاکمیت و ملت است و در همه خانه ها حضور داریم و تصمیمات آموزش و پرورش جامعه را متاثر می کند.
علی اصغر فانی اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری بیش از 13 میلیون دانش آموز در 105 هزار مدرسه با حدود یک میلیون نفر همکار فرهنگی در کل کشور داریم.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش با توجه به اینکه در سطح کشور گسترده است، بیشترین ارتباط را با مردم دارد تصریح کرد: بزرگ ترین فصل مشترک حاکمیت و ملت را آموزش و پرورش دارد و در همه خانه ها حضور داریم و تصمیمات آموزش و پرورش جامعه را متاثر می کند.
ادامه مطلب...
 
برگزاری جلسه هم اندیشی دفتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری با اعضای کمیسیون تحول اداری اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری جلسه هم اندیشی دفتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری با

اعضای کمیسیون تحول اداری اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان

خانم مهندس ابراهیمی، معاونت اداره کل دفتر تحول اداری و منابع انسانی در این جلسه که با حضور کارشناسان دفتر تحول اداری و منابع انسانی استانداری کرمان و کارشناسان و اعضای کمیسیون تحول اداری اداره کل نوسازی استان کرمان تشکیل شد، اظهار داشتند که اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان از وضعیت خوبی در اجرای بندها و مصوبات کمیسیون تحول اداری و کمیته های زیرمجموعه آن قرار دارد و یادآور شدند که همکاران این دفتر به عنوان مشاور در کنار شما هستند.

ادامه مطلب...
 
شرکت کارکنان اداره کل نوسازی مدارس در مراسم 9 دی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

شرکت کارکنان اداره کل نوسازی مدارس در مراسم 9 دی

صبح امروز مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با جمعی از کارکنان دفاتر مختلف اداره کل در مراسم روز بصیرت و میثاق با ولایت شرکت کردند. این مراسم که در حسینه ثارالله کرمان برگزار شد، شاهد خیل عظیمی از مردم ولایتمدار کرمان بود که بار دیگر با گرامیداشت حرکت عظیم 9 دی، با آرانهای امام و شهدا تجدید میثاق نمودند. همکاران اداره کل نیز با شرکت در این مراسم و با گرامیداشت روز 9 دی با ولایت و رهبری تجدید میثاق نمودند.

تصاویر این مراسم را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 15