صفحه اصلی
برگزاری مراسم افتتاحیه مدرسه خیری شهید اکبر عباسی روستای احمدیه نوق رفسنحان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری مراسم افتتاحیه مدرسه خیری شهید اکبر عباسی روستای احمدیه نوق رفسنحان

طی مراسی با حضور آقای جهانگیری، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، خیرمحترم، فرماندار رفسنجان، بخشدار نوق وجمعی از معلمان، کارشناسان و ... مدرسه خیری شهید اکبر عباسی روستای احمدیه نوق رفسنجان افتتاح گردید. در این مراسم ضمن تجلیل از پدر شهید اکبر عباسی، خیر محترم و ناظرین اداره کل نوسازی مدارس، آقای جهانگیری بیان داشت با توجه به که مدرسه حاضر در راستای سیاست وزارت آموزش و پرورش در جهت مشارکت مردم در امر مقدس مدرسه سازی است.

آقای عباسی خیر محترم نیز با تشکر و قدردانی از زحمات و حمایت های مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان (فیلم) بیان داشت که موفقیت این پروژه مرهون زحمات و پیگیری های مجدانه آقای مهندس رجائی و همکارانش در اداره کل نوسازی مدارس است و این کار خیر جهت زنده نگه داشتن نام شهید بزرگوار بوده است.

یادآور می شود که مدرسه مذکور دارای 790 متر مربع فضای آموزشی، 231 متر مربع سالن اجتماعات و نمازخانه، 780 متر حصار و 350 متر مربع محوطه سازی می باشد که با مشارکت 2500 میلیون ریالی خیر محترم و 4500 میلیون ریالی از اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در روستای احمدیه نوق رفسنجان ساخته شده است.

ادامه مطلب...
 
افتتاح مدرسه 3 کلاسه شهید فردوسی باقرآباد نوق رفسنجان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

افتتاح مدرسه 3 کلاسه شهید فردوسی باقرآباد نوق رفسنجان

طی مراسمی با حضور آقای جهانگیری مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، فرماندار رفسنجان و جمعی از کارشناسان و مدیران مدرسه 3 کلاسه شهید فردوسی باقرآباد نوق افتتاح گردید. جهانگیری مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ضمن تشکر از مدیرکل و همکاران اداره کل نوسازی مدارس اظهار داشت تجهیز و نوسازی مدارس از اولویت های وزارت آموزش و پرورش است چرا که از همین مدارس است که آینده جمهوری اسلامی ایران بنا می شود.

رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان نیز در این مراسم بیان داشت: که مدرسه شهید فردوسی باقرآباد نوق رفسنجان با اعتباری بالغ بر 1200 میلیون ریال و 262 متر ساختمان آموزشی، 20 متر سرویس بهداشتی و 12 متر موتورخانه از محل تخریب و بازسازی اجرا گردیده است.

ادامه مطلب...
 
بازدید مهندس رجائی از پروژه خیری بهرامی شهرک الله آباد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید مهندس رجائی از پروژه خیری بهرامی شهرک الله آباد

روز جمعه، مهندس رجائی قبل از شرکت در نماز جمعه، با جمعی از معاونین و کارشناسان خود از پروژه خیری 9 کلاسه شهرک الله آباد کرمان بازدید نمود. در این بازدید که معاونت فنی، معاونت مشارکت ها، مدیر پروژه و جمعی از کارشناسان اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان وی را همراهی می کردند، مهندس رجائی به بررسی روند اجرای پروژه پرداخت. وی در این بازدید با توجه به ماهیت کارخیری به صورت 100 درصد خطاب به خیر پروژه ابراز داشت: اداره کل نوسازی مدارس استان از تمام امکانات فنی و دانشی خود در جهت تکریم خیرین و پیشبرد پروژه های خیری در جهت حمایت از آنها استفاده خواهد کرد. وی ضمن یادآور شدن اینکه سیاست اداره کل نوسازی مدارس در قبال پروژه های خیری، حمایت تمام وقت است اظهار داشت: برای بازدید از پروژه های خیری و رفع موانع پیش رو در اتمام این نوع پروژه ها نیازمند کار و مدیریت جهادی هستیم و اداره کل نوسازی مدارس در تمام روزهای هفته به صورت تمام وقت در اختیار این نوع پروژه هاست.

ادامه مطلب...
 
مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری بخش اسفندقه شهرستان جیرفت برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری بخش اسفندقه شهرستان جیرفت برگزار شد

در ادامه مراسم کلنگ زنی 5 پروژه خیری با مشارکت موسسه نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س)، پروژه احداث مدرسه خیری بخش اسفندقه شهرستان جیرفت طی مراسمی با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، مدیرکل آموزش و پرورش، فرماندار کرمان، موسسه نیکوکاری یاس فاطمه النبی، امام جمعه جیرفت و سایر مسئولان شهرستان برگزار گردید. در این مراسم، ابراهیم جهانگیری، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان طی سخنانی بیان داشت: ایجاد فضاهای آموزشی مناسب با استاندارهای تعیین شده توسط اداره کل نوسازی مدارس باعث افزایش میزان انتقال دانش و  اعتلای آموزش و پرورش استان خواهد شد.

 

ادامه مطلب...
 
در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری بخش صوغان بیان شد: مدرسه سازی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری بخش صوغان بیان شد: مدرسه سازی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

در این مراسم که با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، مدیر گروه مالی سازمان گردشگری کشور، فرماندار شهرستان کرمان، مشاور استاندار کرمان در امور سرمایه گذاری و مسئولین شهرستان ارزوئیه برگزار گردید، ابراهیم جهانگیری مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه تعلیم و تربیت از ضروری ترین نیازهای مردم است افزود:این مدارس با هدف امر خیر و خداپسندانه در راستای تامین نیاز مردم و فقرزدایی دانش در مناطق محروم احداث خواهند شد.

ادامه مطلب...
 
با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان: برگزاری مراسم کلنگ زنی دو مدرسه خیری شهرستان ارزوئیه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان: برگزاری مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری شهرستان ارزوئیه

مراسم کلنگ زنی مدارس خیری روستای محمدآباد و روستای علی آباد صوغان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، مدرکل آموزش و پرورش استان کرمان، فرماندار کرمان و مدیر گروه مالی سازمان گردشگری کشور در شهرستان ارزوئیه انجام شد.

پروژه دبیرستان روستای محمدآباد با مشارکت موسسه خیریه یاس فاطمةالنبی در قالب طرح کیمیای دانش به منظور تامین فضای آموزشی مناطق محروم کشور و در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه در شهرستان ارزوئیه احداث خواهند گردید.

ادامه مطلب...
 
تبریک سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر به همکاران توسط مدیرکل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تبریک سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر به همکاران توسط مدیرکل

مدیرکل نوسازی مدارس با حضور در اتاق های همکاران اداره کل، ضمن تبریک 13 رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع)، روز پدر را به آنها تبریک گفت. در این ملاقات که معاونین اداره کل نیز ایشان را همراهی می کردند از کارمندان نمونه در طرح تکریم ارباب رجوع نیز تقدیر به عمل آمد. رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان در جمع همکاران اداره کل با بیان جایگاه والا حضرت علی (ع) در دین اسلام خصوصا شیعیان اظهار داشت که بایستی در تمامی محورهای زندگی ازجمله کار و خانواده، سیره امام علی (ع) را الگوی خود قرار داده و از این امام همام تاسی بجوییم.

ادامه مطلب...
 
بازدید مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از پروژه های جنوب استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از پروژه های جنوب استان

مهندس رجائی که در جریان مراسم کلنگ زنی 5 پروژه خیری در مناطق محروم جنوب استان به این مناطق سفر کرده بود، از پروژه های در حال اجرای آن بازدید نمود. در این بازدید که معاونت های فنی، اجرائی و نظارت، مشارکت ها و جمعی از کارشناسان حضور داشتند مهندس رجائی بیان داشت: هدف نوسازی مدارس استان کرمان اتمام پروژه های در حال ساخت با بهترین کیفیت جهت بهره برداری دانش آموزان استان است.

وی در جمع پیمانکاران افزود: نوسازی مدارس در راستای اعتلای آموزش و پرورش استان، با بهره گیری از نیروهای متخصص و فنی خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. رجائی اظهار داشت با رایزنی های به عمل آمده امروز شاهد کلنگ زنی 5 پروژه خیری در مناطق محروم جنوب استان خواهیم بود.

 

ادامه مطلب...
 
برگزاری مراسم عقد قرارداد 6 پروژه خیری استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری مراسم عقد قرارداد 6 پروژه خیری استان کرمان

جلسه بررسی و عقد قرارداد 5 پروژه خیری در استان کرمان توسط بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه نبی (س) و پیمانکاران در محل سالن اجتماعات اداره کل نوسازی مدارس با حضور مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، آقای فرخی نماینده بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه نبی (س) و جمعی یمانکاران برگزار گردید. در این جلسه مهندس رجائی ضمن لزوم جذب حداکثری خیرین در امر مقدس مدرسه سازی، خاطر نشان ساخت: حرکت انجام شده توسط بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه نبی (س) حرکتی بسیار ارزشمند است که در راستای ترویج فرهنگ خیر در امر مدرسه سازی و تعالی تعلیم و تربیت در این استان انجام شده است. وی یاد آور شده که این پروژه ها در مناطق ارزوئیه، کهنوج، اسفندقه، رودبار، قلعه گنج و صوغان است که در تیپ های 7، 9 و 12 کلاسه می باشد.

ادامه مطلب...
 
بازدید مهندس رجائی و معاونین اداره کل از پروژه های شهرستان رفسنجان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید مهندس رجائی و معاونین اداره کل  از پروژه های شهرستان رفسنجان

در ادامه بازدید مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان، از پروژه های دبیرستان شاهد و خیری آقای موسوی و دکتر ایرانی بازدید به عمل آمد. پروژه های خیری که در رفسنجان و کبوتر خان در حال اجراست دارای 818 متر زیربنا می باشد که به صورت مشارکتی توسط اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان و خیرین محترم آقایان موسوی و دکتر ایرانی در حال اجرا است.

مهندس رجائی در این بازدید ابراز داشت که امیدواریم با اتمام این پروژه ها در سال جاری مشکلات آموزش و پرورش منطقه رفسنجان مرتفع گردد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 15