صفحه اصلی
مراسم کلنگ زنی پروژه خیری مرحوم کرمی عباس آباد حاجی شهرستان رفسنجان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مراسم کلنگ زنی پروژه خیری مرحوم کرمی عباس آباد حاجی شهرستان رفسنجان

مراسم کلنگ زنی پروژه خیری مرحوم کرمی در عباس آباد حاجی شهرستان رفسنجان با حضور مهندس رجائی، مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان، آقای ملانوری فرماندار شهرستان رفسنجان، اعضای شورای شهر، بخشدار و امام جمعه عباس آباد حاجی برگزار شد. در این مراسم مهندس رجائی با تشکر از بانیان این قدام خیر بر لزوم تکریم از خیرین تاکید نمود و بیان داشت خیرین با این عمل خود باقیات و صالحاتی برای خود به ارمغان خواهند برد. رجائی در این مراسم افزود: انشاء الله در هفته آینده 5 پروژه خیری به صورت همزمان در استان کرمان کلنگ زنی خواهند شد. 

ادامه مطلب...
 
دیدار مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با فرماندار رفسنجاندیدار مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با فرماندار رفسنجان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

دیدارمهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با فرماندار رفسنجان

مهندس رجائی در بازدید دوره ای خود از شهرستان رفسنجان، صبح امروز با حضور در دفتر فرماندار رفسنجان با وی دیدار کرد. رجائی با عنوان اینکه 7 پروژه ملی در شهرستان رفسنجان توسط اداره کل نوسازی مدارس در حال اجراست بیان داشت برای اتمام این پروژه ها به کمک اعتباری کمیته برنامه ریزی شهرستان نیاز است که انشاء الله با توجه به تعامل سازنده بین اداره کل و فرماندار محترم این امر تسریع پیدا خواهد کرد.

 

ادامه مطلب...
 
دیدار آقای حطیم سرپرست شعب بانک ملت استان کرمان و هیئت همراه با مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 دیدار آقای حطیم سرپرست شعب بانک ملت استان کرمان و هیئت همراه با مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان

آقای حطیم سرپرست شعب بانک ملت استان کرمان طی ملاقات با مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در محل دفتر مدیرکل، ضمن تبریک اعیاد گذشته و گرامیداشت هفته معلم به بیان چارچوب های همکاری فی مابین بانک ملت و اداره کل نوسازی مدارس پرداخت.
وی با ابراز خرسندی از روابط و همکاری ایجاد شده فی مابین بانک ملت و اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان عنوان کرد که خدمات زیادی از طریق بانک برای تضامین مختلف بانکی جهت پیمانکاران در اجرای مناقصات ارائه می گردد و شرح کاملی از خدمات قابل ارائه عنوان نمود.
مهندس رجائی نیز با تبیین جایگاه اداره کل نوسازی مدارس در بین دستگاه های فنی استان از همکاری های بانک ملت در زمینه تضامین بانکی پیمانکاران و خدمان آن بانک به اداره کل نوسازی مداس استان کرمان و کارمندان این اداره کل تشکر و قدردانی نمود.

ادامه مطلب...
 
فراخوان مناقصه نوبت اول شماره 3/93 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

فراخوان مناقصه نوبت اول شماره 3/93

اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در نظر دارد در اجرای آیین نامه بند ج ماده 12 قانون برگزاری مناقصات، جهت اجرای پروژه اتباع بیگانه ناحیه 1 کرمان با متراژ 1325 متر مربع، پیمانکاران حقوقی صاحب صلاحیت متقاضی را ارزیابی نماید. لذا از کلیه واجدین شرایط دعوت می شود از تاریخ چاپ فراخوان نوبت اول به مدت یک هفته با در دست داشتن تصویر گواهینامه صلاحیت معتبر جهت دریافت اسناد ارزیابی و مناقصه به اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان واحد امور قرار دادها مراجعه نمایند.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: رویکرد جشنواره شانزدهم خیرین مدرسه ساز، تکمیل پروژه های نیمه تمام دولتی توسط خیرین است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: رویکرد جشنواره شانزدهم خیرین مدرسه ساز، تکمیل پروژه های نیمه تمام دولتی توسط خیرین است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در جمع عوامل اجرایی برگزاری جشنواره شانزدهم خیرین مدرسه ساز استان کرمان گفت: با توجه به سیاست های ابلاغی، رویکرد جشنواره امسال ایجاد فضایی است که خیرین محترم بتوانند پروژه های نیمه تمام دولتی را تکمیل و به اسم دلخواه خود نام گذاری کنند.

مهندس رجائی با بیان اینکه خیرین برگزیدگانی هستند که سعادتمندان دنیا و آخرتند و انسان هایی که با از خود گذشتگی مأمنی می سازند سرشار از اخلاص که عمل خیرشان پایدار است، افزود: پروژه هایی که خیرین می توانند در تکمیل آن مشارکت کنند دارای پیشرفت فیزیکی کمتر از 70 درصد هستند و خیرین با انتخاب و تکمیل آن می توانند در این امر مقدس مشارکت کنند.

ادامه مطلب...
 
بازدید معاونت محترم برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور از پروژه مجتمع آموزشی 22 بهمن استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید معاونت  محترم برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور از پروژه مجتمع آموزشی 22 بهمن استان کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان ، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور دکترمحمد باقر نوبخت صبح امروز با بازدید از پروژه آموزشی 22 بهمن استان کرمان اظهار کرد :با توجه به عملیات اجرائی پروژه  و فعالیت های انجام شده در زمینه ساخت این پروژه دولت این آمادگی را دارد که با برنامه ریزی و اتخاذ راهکار مناسب عملیات اجرایی این پروژه را تکمیل و آماده بهره برداری گرداند. در این بازدید استاندار محترم کرمان ، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، مقامات محلی ، مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان نیز ایشان را همراهی می کردند.
لازم به ذکر است که پروژه مجتمع آموزشی 22 بهمن در زمینی به مساحت حدود 20000 متر مربع و زیربنای18000 مترمربع در حال ساخت است.

ادامه مطلب...
 
تجلیل از بانوان شاغل در شورای اداری به مناسبت هفته زن و روز مادر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تجلیل از بانوان شاغل در شورای اداری به مناسبت هفته زن و روز مادر  

زنان بزرگ و با عظمت  می توانند دنیا و تاریخ را تحت تاثیرخود قراردهند. آن وقت زن به مقام شامخ حقیقی خود نائل آمده است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی ). در بیستم جمادی الثانی، شمیم ورایحه ی دلپذیرخلقت، فضارا عطرآگین نمودودر های آسمان به رحمت گشوده شدوزمین میزبان نگاه ملکوتی تجلی آیه های ایمان گردیداوکه درروشنای عرفانش،حقیقت زیبایی را می توان دیدودرصلابت نگاهش عظمت خدا را.به همین مناسبت در روز تولد بانوی عصمت و طهارت، حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت هفته زن و روز مادر، از بانوان شاغل در اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، توسط مدیرکل، مهندس رجائی تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب...
 
برگزاری انتخابات هیئت مدیره و مدیرعامل مجمع خیرین شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری انتخابات هیئت مدیره و مدیرعامل مجمع خیرین شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه

با حضور رئیس و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه سازاستان کرمان، معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه و خیرین مدرسه ساز هرسه شهرستان، جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز با هدف انتخاب هیئت مدیره و مدیر عامل مجمع خیرین برگزار شد. در ابتدای جلسه رضا محمد هاشمی رئیس اداره آموز ش و پرورش شهرستان بافت ضمن عرض خیر مقدم حضور مدعوین در مورد اهمیت کار خیرین مدرسه ساز مطالبی عنوان کرد و گفت : کار خیرین مدرسه ساز از ساختن مسجد کمتر نیست .وی ادامه داد :مالک اصلی خداوند تبارک و تعالی است و مالکیت انسان اعتباری است. رئیس اداره آموزش وپرورش با اشاره به سوره مبارکه سباء گفت: هرچیزی که در راه خدا انفاق کنیم خداوند در عوض به ما می دهد زیرا خداوند بهترین روزی دهندگان است.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی در جشنواره خیرین مدرسه ساز سیرجان: خیرین می توانند در تکمیل پروژه های نیمه تمام دولتی سهیم باشند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی در جشنواره خیرین مدرسه ساز سیرجان: خیرین می توانند در تکمیل پروژه های نیمه تمام دولتی سهیم باشند.

مهندس رجائی که با معاونین خود در جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان سیرجان حضور داشت بیان داشت: خیرین می توانند در تکمیل پروژه های نیمه تمام دولتی سهیم شوند و در اتمام پروژه به نام خیرین ثبت خواهد شد. رجائی افزود: مدرسه سازی در حقیقت بستر سازی برای توسعه علم ودانش است و خیرین با انجام این امر خداپسندانه پیشگامان این عرصه هستند. در این جلسه که با حضور حجت الاسلام حیدری امام جمعه موقت شهرستان سیرجان، سیدی مدیر آموزش پروش شهرستان سیرجان و جمعی از خیرین مدرسه ساز آن شهرستان برگزار شد از زحمات خیرین تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: نوسازی مدارس با داشتن نیروهای فنی و ناظرین با تجربه خود جزو ادارات ممتاز کشور محسوب می‌شود. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: نوسازی مدارس با داشتن نیروهای فنی و ناظرین با تجربه خود جزو ادارات ممتاز کشور محسوب می‌شود.

مهندس رجائی که در جمع مدیران پروژه و ناظرین اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان حضور داشت اظهار کرد: شرایط اقلیمی و حوادث پشت سرگذاشته شده از جمله زلزله های متعدد در این استان باعث شده است که روحیه جهادی در ناظرین و پرسنل این اداره کل حاکم شود.
وی افزود: بازنگری در نقشه ها، طرح ها، برآوردها بایستی در دستور کار معاونت فنی قرار گیرد و مدیران و ناظرین پروژه سهم بسزایی در تحقق هرچه بهتر این امر دارند.
وی همچنین در ادامه تاکید نمود که پیگیری اتمام صورت وضعیت های تحویل موقت و تحویل قطعی بایستی در اولویت کاری قرار گیرد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 15