صفحه اصلی
نماینده ولی فقیه در استان کرمان در دیدار وزیر آموزش وپرورش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده ولی فقیه در استان کرمان در دیدار وزیر آموزش وپرورش
با آغاز فعالیت دولت جدید، آرامش در جامعه احساس می شود

نماینده ولی فقیه در استان کرمان در دیدار وزیر آموزش وپرورش گفت:.با آغاز فعالیت دولت جدید، آرامش در جامعه احساس می شود.
 حضرت آیت الله جعفری در دیدار با وزیر آموزش و پرورش و هئیت همراه اظهار داشت: اهمیت آموزش و پرورش آنقدر زیاد است که قابل مقایسه با هیچ وزارتخانه ای نیست و اگر این وزارتخانه بتواند رسالت خود را به خوبی انجام دهد و به تحول مورد نظر مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشاند ، بسیار خوب است.
وی با بیان اینکه، کار سختی به عهده این وزارت است، افزود: وزیر باید مجموعه ای قوی، دلسوز و متعهد در اختیار داشته باشد تا با کمک آنها بتواند به اهداف بلند وزارت آموزش وپرورش دست یابد

ادامه مطلب...
 
وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

آموزش و پرورش خزانه اصلی کشور است

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه شهر کرمان گفت: آموزش و پرورش با در اختیار داشتن نیروهای پایه ای جامعه ،به عنوان خزانه اصلی کشور محسوب می شود.
 علی اصغر فانی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در کرمان با اشاره به اینکه 12 میلیون و 300 هزار دانش آموز در کشور در حال تحصیل هستند، اظهار داشت: این تعداد دانش آموز در 105 هزار مدرسه تحصیل می کنند.
وی افزود: این دانش آموزان در 705 منطقه آموزش و پرورش مشغول به تحصیل هستند و یک میلیون معلم کار تدریس را انجام می دهند.

ادامه مطلب...
 
تسلیت در گذشت پدر جناب آقای دکتر رییسی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تسلیت اداره کل نوسازی مدارس کرمان به دکتر رئیسی در فقدان پدر

در پی در گذشت پدر بزرگوار آقای دکتر رئیسی، معاونت محترم عمرانی وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، آقای مهندس رجائی طی نامه ای مراتب تألم و تأثر خود و همکاران اداره کل نوسازی مدارس کرمان را ابراز کردند. در این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر رئیسی
معاونت محترم عمرانی وزیر و ریاست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور
با سلام و احترام
غم درگذشت پدر چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. فقدان پدر بزرگوارتان را از جانب خود و تمامی همکاران این اداره کل به شما و خانواده محترم‌تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل وبرای آن مرحوم غفران و علو درجات طلب می‌کنم.
                                                                                                                                         غلامرضا رجائی
                                                                                                                           مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان

 
انتصاب معاونین جدید اداره کل نوسازی مدارس استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: ساختار و چارت جدید اداره کل باعث چالاکی و چابکی در امور خواهد شد.

با توجه به تغییر چارت سازمانی اداره کل نوسازی مدارس، مهندس رجائی، مدیرکل محترم طی حکمی در جلسه شورای اداری اداره کل با حضور مهندس ترابی زاده معاونت محترم فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس، معاونین جدید خود را معرفی کرد. مهندس رجائی بیان داشت که چارت جدید شامل تفکیک معاونت های فنی و اجرایی از همدیگر و ایجاد معاونت فنی و معاونت اجرایی و نظارت خواهدبود. وی همچنین ضمن بااهمیت خواندن موضوع مشارکت خیرین و نهادها در امر مقدس مدرسه سازی، معاون خود در امور مشارکت های مردمی و نهادها را نیز معرفی نمود.

ادامه مطلب...
 
مهندس ترابی زاده: مجمع خیرین مدرسه ساز، الگویی جهانی در تجمیع منابع خیرین مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس ترابی زاده: مجمع خیرین مدرسه ساز، الگویی جهانی در تجمیع منابع خیرین

معاون فنی و نظارت سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس کشور در جلسه شورای اداری اداره کل نوسازی مدارس کرمان ضمن معارفه معاونین جدید سازمان، در اهمیت جذب و هدایت خیرین مدرسه ساز بیان داشت که مجمع خیرین مدرسه ساز الگویی مطلوب برای سایر کشورها در خصوص تجمیع منابع خیرین است.
وی در خصوص ایجاد معاونت مشارکت های مردمی و نهادها در ادارت کل نوسازی مدارس کشور اظهار داشت که خیرین با کمک های خود توانسته اند سهم بسزایی در ساخت مدارس کشور داشته باشند لذا نیاز است که با ارتقاء ساختار مشارکت‌ها به سطح معاونت، سیاست ها و خط مشی های نوینی در راه جذب و هدایت خیرین مدرسه ساز ایجاد شود.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: خیرین کرمانی بیش از چهل و هشت میلیارد ریال در سال جاری جهت مدرسه سازی اهدا کرده اند. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: خیرین کرمانی بیش از چهل و هشت میلیارد ریال در سال جاری جهت مدرسه سازی اهدا کرده اند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان اظهار داشت یکی از مهمترین تمهیدات دین اسلام در راستای تأمین آینده فرزندان، نزدیکان و آحاد جامعه سنت حسنه وقف است. تاریخ اسلام آکنده از موقوفات و صدقات بزرگ مردان و زنان دور اندیشی که بیشتر از زمان خود درک می‌کردند.
مهندس رجائی در جمع خیرین مدرسه ساز استان به مناسبت هفته وقف بیان داشت چه نیکوست توجه ویژه واقفین به آموزش و پرورش که آثار آن برای همیشه ماندگار خواهد بود. وی افزود در استان کرمان نیز خیرین بزرگواری وجود دارند که همگام با خیرین مدرسه ساز کشور، بازوی مقتدری برای سازمان نوسازی مدارس کشور بوده و با تعامل معاونت مشارکتهای مردمی این اداره کل در استان کرمان شاهد پویایی و رشد تعهدات آنها هستیم و در سال جاری تاکنون بالغ بر چهل و هشت میلیارد ریال مشارکت خیرین و نهادهای غیردولتی رادر استان کرمان شاهد بوده ایم. وی همچنین اظهار داشت ما نیز دست خیرین را به گرمی می فشاریم و خود را خدمتگزاری در راستای ایجای فضا برای آموزش و پرورش در جهت پویایی دانش آموزان عزیز می دانیم.

 
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان: اجرای طرح بهسازی و ایمن‌سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدارس استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان: اجرای طرح بهسازی و ایمن‌سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدارس استان کرمان

مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان اظهار داشت، طی رایزنی‌های دکتر رئیسی، معاون محترم عمرانی وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و با همکاری نمایندگان محترم مجلس به خصوص کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، اعتباری بابت بهسازی و ایمن‌سازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس کشور در سال جاری ابلاغ گردیده است که با پیگیری‌های این اداره کل، از سهمیه 120 میلیارد ریالی استان تاکنون 40 میلیارد ریال آن، به استان کرمان تخصیص داده شده است.

ادامه مطلب...
 
مهندس رجائی: استفاده از سیستم گرمایشی متمرکز با سوخت گاز درمدارس استان از اولویت ویژه ای برخوردار است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس رجائی: استفاده از سیستم گرمایشی متمرکز با سوخت گاز در مدارس استان از اولویت ویژه ای برخوردار است.

طی نشستی توجیهی به منظور اجرای سیستم گرمایشی مدارس استان کرمان با حضور مدیرکل محترم جناب آقای مهندس رجائی، معاونت فنی و ناظرین ابنیه و تاسیسات در 11 آبان ماه، ضمن بررسی نحوه اجرای طرح های گرمایشی مدارس استان در فصل سرما، مهندس رجائی تاکید نمودند: ضمن شناسایی مناطقی که برخوردار از سیستم لوله گذاری گازی است، مصرف گاز جهت تامین انرژی سیستم گرمایشی، اولویت ویژه ای را برخوردار است. همچنین در مناطقی که فاقد انشعاب گاز می باشد از بخاری های استاندار نفتی استفاده شود.

ادامه مطلب...
 
استاندار کرمان: عزت، حکمت و مصلحت باید در برنامه ها و شعارهای یوم الله آبان مدنظر قرار گیرد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

استاندار کرمان: عزت، حکمت و مصلحت باید در برنامه ها و شعارهای یوم الله آبان مدنظر قرار گیرد.

استاندار کرمان در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش و آیین گرامیداشت سالروز 13 آبان و روز دانش آموز با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نرمش قهرمانانه بیان داشت: عزت ، حکمت ومصلحت باید دربرنامه ها وشعارهای یوم الله 13 آبان مدنظر قرارگیرد. وی با تاکید بررهنمودهای مقام معظم رهبری درراهپیمایی 13 آبان ماه ابراز داشت : استکبار ستیزی ودفاع از مظلوم دونکته اساسی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی از بدوتاسیس به آن توجه وتاکید داشته است. 

نجار افزود: پافشاری به حقوق ملت ایران به ویژه انرژی هسته ای درتمام برنامه ها وآئین ها مدنظر ملت ایران ومسئولان است . استاندار کرمان با اشاره به برنامه های سوادآموزی گفت دربحث ریشه کنی بی سوادی وتلاش برای تحقق فرمان رهبرکبیر انقلاب اسلامی باید همه کمک کنند

ادامه مطلب...
 
جدیت و اهتمام نوسازی در جهت آرامش و آسایش دانش آموزان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مهندس کامیاب معاون عمرانی استاندار:
کارکنان اداره کل نوسازی مدارس با تمام جدیت و اهتمام از هیچ کوششی در جهت آرامش و آسایش دانش آموزان دریغ نخواهند کرد.

طی بازدید که در روز سه شنبه 30 مهرماه از پروژه های تخریب و بازسازی شهرستان کرمان به عمل آمد آقای مهندس کامیاب، معاونت عمرانی استانداری خاطرنشان کردند: روند کار پروژه ها و میزان پیشرفت با توجه به تخصیص اعتبارات استان رضایت بخش است. وی همچنین بر اهمیت پروزه های تخریب و بازسازی و لزوم پیگیری عوامل اجرایی تاکید و اظهار داشتند که نوسازی مدارس کرمان با تمام قدرت و اهتمام و جدیت کارکنان خادم خود از هیچ کوششی در تحقق اهداف سازمانی، بهره وری، ارامش و آسایش دانش آموزان دریغ نخواهد کرد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 15