صفحه اصلی
با حضور معاون وزیر آموزش وپرورش: مدرسه 24 کلاسه دوازده فروردین در کرمان افتتاح شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 26 شهریور 1394 ساعت 22:01

با حضور معاون وزیر آموزش وپرورش: مدرسه 24 کلاسه دوازده فروردین در کرمان افتتاح شد

مدرسه 24 کلاسه دوازده فروردین با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش، دکتر زاهدی رییس کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم شریف شهرستانهای کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان، مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان و شماری از مسئولان استان در شهر کرمان افتتاح شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان درآیین افتتاح این مدرسه اظهار کرد: انسان ها دیر یا زود رفتنی هستند و تنها آثار خوب یا بد انسان ها در تاریخ ماندگار خواهند بود.

محمد محسن بیگی تصریح کرد: مدرسه سازی از آثار ارزشمندی است که خیرات دنیوی و اخروی زیادی را برای افرادی که در این راستا تلاش می کنند در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه ائمه اطهار و آموزه های دین مبین اسلام برای تعلیم و تربیت اهمیت ویژه ای قائل بوده اند گفت: مدرسه سازی بزرگترین باقیات و صالحات برای انسان ها است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان نیز با پر اهمیت شمردن امر مدرسه سازی به عنوان اساس تعلیم و تربیت و پایه پیشرفت و توسعه اظهار داشت: دبیرستان دخترانه 24 کلاسه دوازده فروردین با مساحت بیش از 5 هزار متر مربع و زیربنای 3 هزار و800 متربا اعتباری بالغ بر2 میلیارد و900 میلیون تومان با اعتبارات دولتی به بهره برداری رسید.

مهندس رجائی افزود: این مدرسه 24 کلاسه مجهز به کتابخانه، آزمایشگاه، 2 کارگاه مجهز به کامپیوتر متصل به شبکه اینترنتی می باشد.

گفتنی است: بیش از 400 دانش آموز دختر مقطع متوسطه دوره دوم در رشته های  ادبیات علوم انسانی ، تجربی و ریاضی و فیزیک از ابتدای سال تحصیلی جدید در مدرسه نوساز دوازده فروردین به تحصیل خواهند پرداخت.