صفحه اصلی
مهندس رجائی در برنامه زنده رادیویی میکروفن صبح مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 13 آبان 1394 ساعت 13:21

مهندس رجائی در برنامه زنده رادیویی میکروفن صبح کرمان:
تا پایان سال 93، 2784 کلاس درس با احداث موتورخانه مرکزی و نصب پکیج و رادیاتور و بخاری تابشی استاندارد سازی شده‌اند

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در برنامه میکروفن صبح صدای مرکز کرمان، درخصوص استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس استان به گفتگو پرداختند و به سوالات شنوندگان برنامه پاسخ دادند.
مهندس رجائی در این برنامه اظهار داشتند که : تا پایان سال 93، 2784 کلاس درس با احداث موتورخانه مرکزی و نصب پکیج و رادیاتور و بخاری تابشی استاندارد سازی شده اند. در سال جاری نیز با توجه به اعتبارات ابلاغی پیش بینی می شود که 1700 کلاس درس به سیستم گرمایشی استاندارد  مجهز شوند که از این تعداد، 554 کلاس درس در حال انجام است.
ایشان افزودند: منظور از تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و استاندارد سازی آن استفاده از سیستم موتورخانه مرکزی، پکیج، بخاری تابشی بجای سیستم های قدیمی تر و یا بخاری های معمولی است. البته در مناطق گرمسیر استان از اسپیلت در بحث سرمایشی استفاده شده است. به طبع اداره کل نوسازی مدارس با توجه به اولویتی که از سوی ادارات آموزش و پرورش شهرستانها تعیین می شود نسبت به برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار جهت اجرا نمودن پروژه استاندارد سازی اقدام می کند.
مهندس رجائی بیان داشتند: در این راستا مطالعات جهت پیش بینی انجام پروژه با توجه به تامین اعتبار لازم در سال 94 توسط کارشناسان اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان انجام شد و پیش بینی می شود که با توجه به تخصیص اعتبار در این بخش 1700 کلاس درس توسط این اداره کل مورد استاندارد سازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی قرار گیرند.
شنوندگان برنامه نیز که به طور مستقیم این برنامه را رصد می کردن با تماس با برنامه ضمن ابراز رضایت از سرعت و دقت اجرای پروژه های استاندار سازی سیستم های گرمایشی از مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.