معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در دیدار با نیروهای فنی اداره کل نوسازی مدارس استان گفت: طرح های موفقی که بصورت پایلوت در استان ها اجرا شده، به نسخه ملی تبدیل خواهد شد.
دکتر عبداللهی معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در سفر به کرمان طی جلسه ای با نیروهای فنی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان گفت: طرح های جدیدی که در استان ها بصورت پایلوت اجرا شود و این طرح ها جزو پروژه های موفق باشد در سطح ملی تبدیل به نسخه جدید شده و در سطح کشور آن را اجرا خواهیم کرد.
دکتر عبداللهی سیاست های سازمان نوسازی مدارس کشور در دولت کار و کرامت را سه سیاست اصلی عنوان کرد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی کاربردی ویژه مدیران، معاونان، مسئولین واحدها، کارشناسان را با هدف حفظ و توسعه کیفیت پروژه های نوسازی مدارس دنبال می کنیم.
وی همچنین به ظرفیت بالقوه فنی و تخصصی در استان ها اشاره نمود و تصریح کرد: سیاست دوم نوسازی مدارس تشکیل کارگروه های تخصصی برای اسنفاده از دانش و تخصص نیروهای نوسازی مدارس را در دستور کار داریم.
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس با اشاره به اینکه ۱۴ یا ۱۵ هزار کلاس درس را سالیانه در کشور می سازیم، اظهار داشت: تکمیل پروژه های نیمه تمام و باز از سیاست های اصلی این سازمان است و پروژه هایی که ماده ۴۶ یا ۴۸ شده اند بایستی تعیین و تکلیف و به سرانجام برسند.
دکتر عبداللهی با اعلام‌اینکه ۳ هزار نیرو در سازمان و ادارات کل نوسازی مدارس استان ها منشا خدمت هستند ، اذعان داشت: در تلاشیم کم و کاستی احکام حقوقی کارکنان نوسازی مدارس را مرتفع کنیم و حفظ شان و جایگاه کارکنان نوسازی مدارس که منابع انسانی این سازمان هستند از سیاست های استراتژیک سازمان است.
افزودنی است ایشان در سفر به کرمان بر مزار سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافتند و با اهدای گل و قرائت فاتحه به ساحت این شهید معظم‌ ادای دین و احترام کردند.
پروژه های مجتمع آموزشی ۴۰ کلاسه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهرک‌شهرداری شهر کرمان، پروژه مجتمع آموزشی ۴۰ کلاسه سردار شهید حسین پور جعفری و پروژه ۱۲ کلاسه بنیاد مستضعفان شهرک الله آباد و ارودگاه دانش آموزی راهیان مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله پروژه هایی بودند که ایشان در سفر یک روزه به کرمان از آن ها بازدید کردند.