روز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه ۱۴۰۱ جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار کرمان، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، محمدمهدی فداکار صبح روز ۲۷ دی ماه در شورای آموزش و پرورش استان در پاسخ به درخواست اداره کل نوسازی مدارس و شورای آموزش و پرورش استان، تبدیل به احسن کردن املاک بلااستفاده‌ی آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: تمام شهرستان‌ها اگر مدارسی با موقعیت و ارزش تجاری دارند، نسبت به ایجاد ارزش افزوده برای آن اقدام کنند.

دکتر فداکار ضمن اشاره به لزوم معرفی املاک مازاد بر نیاز و تغییر کاربری یا فروش این املاک، به معاون عمرانی خود تاکید کرد تا در خصوص تغییر کاربری این املاک مساعدت نماید.

استاندار کرمان با اشاره به اردوهای راهیان نور و اثرگذاری آن بر دانش‌آموزان عنوان کرد: برگزاری این اردوها با همکاری سپاه و آموزش و پرورش خواهد بود و استانداری نیز در حد توان کمک‌ها و حمایت‌های لازم را خواهد داشت.

دکتر فداکار از میزبانی کرمان برای برگزاری جشنواره‌ی عهد کودکان دبستانی با حاج قاسم سلیمانی در ایام سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها تقدیر کرد.