هم‌زمان با فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،مهندس رضا هدایتی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با صدور پیامی این مناسبت تاریخی را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، متن این پیام به شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیم

دهه‌ی مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که صفحه‌ی زرینی را در تاریخ حیات آدمی گشودند و فریاد خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین‌انداز کردند.

پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که افق‌های تاریخ را روشن ساخت و پرده‌های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران بزرگ را به جهانیان نمایاند.

این انقلاب ثمره‌ی مجاهدت‌ها و پایمردی‌های مردان و زنان با ایمانی است که برای رسیدن به آرمان‌های والای خود، در برابر استکبار جهانی ایستادند و حکومت دست‌نشانده‌ی آن را از سرزمین مقدس ایران اسلامی با هدایت‌های داهیانه‌ی حضرت امام خمینی (ره) بیرون راندند.

اینک در آستانه‌ی سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، لازم است تلاش مضاعفی در مسیر حمایت از دستاوردهای انقلاب و تحقق اهداف متعالی آن انجام دهیم تا شاهد شکوفایی و پیشرفت‌های افتخارآفرین درعرصه‌های مختلف به خصوص در حوزه‌ی نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور عزیزمان باشیم.

اینجانب ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی و معمار کبیر آن، حضرت امام خمینی (ره)، فرارسیدن دهه‌ی مبارک فجر  را به مردم شریف ایران به خصوص همکاران محترم اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه‌ی حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شاهد پیشرفت و شکوفایی کشور عزیزمان باشیم و همواره بتوانیم در راستای شکوفایی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام‌های موثرتری برداریم. رضا هدایتی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان»