در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۱ اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان میزبان دکتر شهرداد خاموشی نماینده‌ی محترم معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بود. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، دکتر شهرداد خاموشی در بدو ورود به شهر کرمان مورد استقبال مهندس هدایتی مدیرکل، معاونین و آقای مسعود زاهدی مسئول واحد حقوقی و نماینده‌ی ایثارگران اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان فرزند شهید والامقام محمد زاهدی‌ قرار گرفت و سپس با حضور بر مزار سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی یاد و خاطره‌ی همه شهدای اسلام، انقلاب و جنگ تحمیلی گرامی داشته و به روان پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام شد.

حضور در سالن اجتماعات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان و دیدار با همکاران شاغل در این اداره کل از دیگر برنامه‌های سفر دکتر خاموشی به کرمان بود.

در ادامه، دکتر خاموشی ضمن حضور در تعدادی از مدارس غیردولتی استان، از مجتمع آموزشی غیردولتی دخترانه ریحانه نیز که با همت خیر مدرسه‌ساز سرکار خانم پروین عباس‌پور ساخته شده است، بازدید نمود و در طی این بازدید ضمن تماس با خیّر این مدرسه، از عمل خداپسندانه‌ی ایشان قدردانی نمود.

دیدار با فرزندان معزز شهدا و جانبازان و گفت‌وگو پیرامون دغدغه‌های این عزیزان، از دیگر برنامه‌های نماینده‌ی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بود.

ضمن این دیدار، مقرر گردید تا جهت افزایش رفاه و آسایش خانواده‌ی معزز شهدا و جانبازان، با نظر نماینده‌ی ایثارگران اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، ساخت مجتمع‌های آموزشی با بهترین امکانات در استان آغاز گردد.

در پایان این سفر چند روزه‌ به استان کرمان، دکتر شهرداد خاموشی ضمن حضور در جلسه‌ی شورای معاونین اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، با بررسی مشکلات این اداره کل، راهکارهایی ارائه نموده و در پایان نیز از زحمات کادر اداری این اداره کل با حضور دکتر خاموشی، مهندس هدایتی و معاونین نوسازی مدارس استان کرمان تقدیر و تشکر به عمل آمد.