سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که در روز سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ برگزار شد از اختصاص بودجه ۲۳۱ میلیارد تومانی به اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان در ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان ، محمد رضا وحیدی در این جلسه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر توجه جدی به آموزش و پرورش گفت: هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای توسعه و پیشرفت آینده کشور است.

وی از اختصاص ۲۳۱ میلیارد تومان بودجه در سال ۱۴۰۱ در راستای حل مشکلات فضای آموزشی و خرید تجهیزات خبر داد.

وحیدی با اشاره به وجود بیش از ۱۶۶ پروژه نیمه‌تمام آموزشی در استان گفت ۱۴۰۴ میلیارد تومان بودجه از محل اعتبارات سفرهای استانی ریاست جمهوری جهت تکمیل این پروژه های آموزشی نیمه تمام به اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان اختصاص یافته است که در کشور و تاریخ آموزش و پرورش بی‌نظیر است.

مهندس هدایتی نیز در این جلسه ضمن تقدیر وتشکر از دکتر وحیدی  در راستای تامین واختصاص بودجه جهت رفع مشکلات کمبود فضای آموزشی در استان کرمان گفت : پس از مصوب و اختصاص بودجه سفرریاست جمهوری جهت تکمیل پروژه های آموزشی نیمه تمام ، سعی داریم که تا مهرماه امسال تمام مدارس نیمه تمام را تکمیل و تحویل آموزش و پرورش قرار دهیم.

بر پایه این گزارش جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با حضور استاندار کرمان در اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد.