کد خبر: 2187

تاریخ انتشار: تیر ۱۰, ۱۳۹۸

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان: عطا احمدی خیر مدرسه ساز کرمانی ۲۵۰ باب مدرسه ساخته است.

سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در دیدار با عطا احمدی خیر مدرسه ساز کرمانی که ۲۵۰ باب مدرسه در سراسر استان کرمان ساخته دیدار و از خدمات ایشان تقدیر کرد. سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در دیدار با عطا احمدی خیر مدرسه ساز کرمانی که با ساخت […]

سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در دیدار با عطا احمدی خیر مدرسه ساز کرمانی که ۲۵۰ باب مدرسه در سراسر استان کرمان ساخته دیدار و از خدمات ایشان تقدیر کرد.

سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در دیدار با عطا احمدی خیر مدرسه ساز کرمانی که با ساخت ۲۵۰ باب مدرسه به سردار مدرسه سازی کشور مشهور شده،با حضور در محل کارش تجلیل کرد.

مهندس واعظی نژاد در حاشیه این دیدار گفت: خدمات ارزنده خیر مدرسه ساز عطا احمدی در استان کرمان بر کسی پوشیده نیست و ثابت کرد می توان از خود گذشت تا به خدای خود رسید.

وی همچنین افزود: عطا احمدی ۷۹ سال از عمر پر برکتش را صرف معلمی و مشغول مدرسه سازی نموده و تمام زندگی خود را وقف کرد تا دانش آموزان و مردم محروم و مستضعف در رفاه و آسایش باشند

دیرکل نوسازی کرمان تصریح کرد: امروز کرمان و کرمانی ها به وجود چنین اسطوره ی جاودانه ای به خود می بالند، ساخت ۲۵۰ باب مدرسه ، ساخت دو اردوگاه دانش آموزی بزرگ احداث ساختمان کلینیک فرهنگیان کرمان، بازسازی مهمانسرای فرهنگیان کرمان از جمله خدمات ارزنده این معلم دلسوز و خیر مدرسه ساز می باشد.

دیدگاه بسته شده است.

لینک های مرتبط
لینک های مرتبط
previous arrow
next arrow
Slider