034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

بهره برداری از استخر آموزش و پرورش در سیرجان

0 Comments

مدیرکل نوسازی مدارس استان از پروژه ساخت استخر سیرجان با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال آماده برای بهره برداری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان ، در سفر یک روزه واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس به سیرجان که به دعوت شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و همراهی  حسینی مدیرکل دیوان محاسبات استان صورت گرفت: عصر امروز از پروژه استخر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان بازدید به عمل آمد که مدیرکل نوسازی مدارس در حاشیه این بازدید گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال آماده بهره برداری است و به زودی تحویل آموزش و پرورش سیرجان می‌شود.

واعظی نژاد افزود: اعتبار هزینه شده برای تاسیسات این استخر شنا بالغ بر ۸ میلیارد ریال بوده و از امکانات و تجهیزات به روز و با کیفیت و استاندارد برخوردار است.

او در ادامه بازدید‌های خود از پروژه‌های نوسازی مدارس استان در شهر سیرجان از ۵ پروژه خیری نیمه تمام بازدید کرد و ببان کرد: این ۵ پروژه خیری با مشارکت خیرین نیکوکار  امانی،  زرین خط،  جهانشاهی،  آرش و  محترم در شهر سیرجان کار ساختشان شروع شده و تا مرحله اجرا و تکمیل سقف پیش رفته اند که ۳۰ درصد پیشرفت پروژه به حساب می‌آید و نوسازی مدارس از این مرحله به بعد با تامین اعتبار این ۵ پروژه با تکمیل فضای آموزشی، محوطه سازی و حصار کشی کار ساختشان را به پایان خواهد رساند.

مهندس واعظی نژاد در زمینه اطلاعات این ۵ پروژه خیری تصریح کرد: این پروژه‌های مدرسه سازی ۶ کلاسه هستند و هر مدرسه ۶۰۳ متر زیربنای آموزشی دارد و خیرین پروژه‌ها سهم تعهد خود را انجام داده اند و با تامبن اعتبار و اجرای مناقصه به زودی کار تکمیلشان شروع خواهد شد.

مدیرکل نوسازی استان کرمان در بازدید از پروژه نیمه تمام دبیرستان تیزهوشان مادر شهر سیرجان عنوان کرد: در صورتی که کمیته برنامه ریزی شهرستان سیرجان اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی را تخصیص دهد، این پروژه که شامل توسعه مدرسه با ۴ کلاس درس و دو سالن آزمایشگاهی می‌باشد و تا کنون پیشرفت ۷۰ درصدی داشته، کار ساختش به پایان می‌رسد.

واعظی نژاد گفت: با توجه به افزایش تراکم‌جمعیت دانش آموزی در سیرجان نیاز به ساخت مدارس جدید و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است و ضروری است سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعتبارات استانی و شهرستانی را براز تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تخصیص دهد.

طراحی سایت