034-32451151-3 it-nosazikerman@gmail.com

بهره برداری از ۴ پروژه مدرسه سازی در بافت، فهرج، رفسنجان و عشایری

0 Comments

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از افتتاح و بهره برداری ۴ پروژه مدرسه سازی در بافت، فهرج،رفسنجان و عشایری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان ؛ سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان به همراه احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ۴ باب مدرسه در بافت، فهرج، رفسنجان و عشایری بافت افتتاح و به بهره برداری رساندند.

واعظی نژاد در خصوص پروژه مدرسه سعدی شهر بافت گفت: این پروژه ۱۷ کلاسه و در دو طبقه با ۱۴۶۰ متر مربع زیربنای آموزشی، ۲هزار متر مربع محوطه سازی و ۴۰۰ متر مربع حصارکشی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برای مقطع ابتدایی پسرانه تحویل آموزش و پرورش شد.

او افزود: مدرسه عشایری که در حاشیه شهر بافت ساخته شده نیز ۷ کلاس درس دارد و با ۷۶۰ متر مربع زیر بنای آموزشی و ۲هزار متر مربع محوطه سازی و ۴۰۰ متر مربع حصارکشی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برای مقطع ابتدایی پسرانه تحویل آموزش و پرورش شد.

مهندس واعظی نژاد افزود: یک باب مدرسه مشارکتی خیری ۴ کلاسه به نام مبارک شهید فولادی در روستای غلور آباد فهرج به بهره برداری رسید که این مدرسه هم با ۳۲۰ متر مربع ساختمان آموزشی و۲۵۰۰متر مربع محوطه سازی و۵۰۰ متر مربع حصارکشی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال افتتاح و تحویل آموزش و پرورش شد.

وی بیان داشت: در رفسنجان نیز یکی از پروژه های نیمه تمام به دلیل مشکلات اقتصادی حاصل از تحریم از سال ۹۱ مانده بود که با اختصاص اعتبار تکمیل شد و با حضور مسئولین شهرستانی و استانی این دبیرستان ۶ کلاسه افتتاح شد که دانش آموزان پسر مقطع متوسطه دور دوم علوم و معارف اسلامی وابسته به سازمان‌تبلیغات اسلامی در این دبیرستان تحصیل می کنند.

طراحی سایت