صفحه اصلی
انتخابات هیأت مدیره مجمع خیرین شهرستان های شرق استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 انتخابات هیأت مدیره مجمع خیرین شهرستان های شرق استان کرمان

با حضور ماشاالله حسنی رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز استان کرمان، ابدالی تکلو معاون اداره کل نوسازی مدارس استان، دهقانی کارشناس مسئول امورشوراهای اداره کل آموزش وپرورش کرمان و خیرین شهرستان های بم، فهرج، نرماشیر وریگان انتخابات هیأت مدیره مجمع خیرین شهرستان های شرق استان کرمان در بم برگزار شد. ماشاالله حسنی رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز استان کرمان درجلسه انتخابات هیأت مدیره مجمع خیرین شهرستان های شرق استان کرمان با تشريح اهداف مجمع خيرين و برنامه هاي اين مجمع در سطح استان و تبيين نحوه فعاليت و برگزاري انتخابات به منظور انتخاب اعضاي مجمع در سطح شهرستان ها پرداخت. وي با بيان اينكه اقدام خيرين مدرسه ساز، حركتي ارزشمند است خطاب به خيرين اظهار داشت : خيرين مدرسه ساز باید  قدر كار خود را بدانند چرا كه در اين مسير، با خدا معامله کرده اند .

ادامه مطلب...
 
مدیرکل نوسازی مدارس استان: با مشارکت مردمی، رسیدن به اهداف آموزش و پروش سریعتر خواهد بود. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرکل نوسازی مدارس استان: با مشارکت مردمی، رسیدن به اهداف آموزش و پروش سریعتر خواهد بود

مهندس رجایی در بازدید از مجتمع آموزشی شهید مهدوی ابراز داشت توسعه مشارکت های مردمی از سیاست های اصلی وزارت آموزش و پرورش است و همه در راستای این تحقق این امر باید تلاش کنیم. وی افزود صرف استفاده از امکانات و بودجه های دولتی در تربیت دانش آموزانی ممتاز کافی نیست و باید از ظرفیت های مردمی در تحقق این امر استفاده نمود. رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در این بازدید از امکانات مدرسه هوشمند پسرانه شهید مهدوی و سایر کلاس های این مجتمع دیدار به عمل آورد.

ادامه مطلب...
 
رجائی: ساماندهی نیرو و فضا باید از اولویت های کاری معاونین باشد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

رجائی: ساماندهی نیرو و فضا باید از اولویت های کاری معاونین باشد.

مهندس رجائی در شورای معاونین اداره کل نوسازی مدارس ضمن بررسی برنامه های ستاد دهه فجر و لزوم برگزاری هر چه با شکوه تر جشن انقلاب اظهار داشت، اولویت کاری معاونین علی الخصوص معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل باید در راستای ساماندهی هر چه بهتر نیرو و فضای کار باشد. مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان ضمن بررسی ابعاد مختلف این طرح در اداره کل بیان داشت، نیروها و فضا بایستی به نحوی کارشناسی شوند تا ساختار اداره به سمت چابکی پیش رود. وی ضمن بیان روش های جدید مدیریتی ابراز داشت، امروزه با مهندسی مجدد نیرو و فضا است که می توان کارایی و اثربخشی کارکنان را در جهت اهداف اداری ارتقا بخشید.

ادامه مطلب...
 
تشکیل جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان با حضور دکتر رئیسی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تشکیل جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان با حضور دکتر رئیسی

رئیسی در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت : یکی از اهداف ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که همه آحاد ملت در همه زمینه ها مشارکت داشته باشند و الحمد لله این موضوع در رفسنجان خوب اجرا شده و مردم مشارکت بسیار خوبی مخصوصا در مدرسه سازی داشته اند .
وی ادامه داد : طرح های در حال اجرایی که ۸۰ درصد ازعملیات اجرایی  آن انجام شده قطعا بزودی به اتمام خواهد رسید اما طرحهایی که کمتر از این مقدار کار شده و به علت کمبود بودجه تعطیل شده را می توان به کمک خیرین به اتمام رساند .

ادامه مطلب...
 
بازدید دکتر رئیسی از پروژه های شهرستان رفسنجان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید دکتر رئیسی از پروژه های شهرستان رفسنجان

 دکتر رئیسی که در جریان سفر دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش در استان کرمان به سر می برد عصر روز دوشنبه در سفری به رفسنجان از پروژه های در حال اجرا از جمله استخر پارک آبی نشاط، مدارس در حال بازسازی دبیرستان نمونه علی ابن ابیطالب، دبیرستان پسرانه دوره اول شهید بهشتی، ابتدایی دخترانه شاهد و هنرستان پسرانه امام رضا علیه السلام بازدید نمود. در این بازدید که مهندس رجائی مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، فرماندار رفسنجان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان او را همراهی می کردند، مطالبی در خصوص پروژه ها بیان نمود.

ادامه مطلب...
 
وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان
خیران مدرسه ساز از نعمت هایی بودند که بعد از انقلاب به آن رسیدیم

وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان ضمن بیان این مطلب که باید در همه ارکان آموزش و پرورش مشارکت نهادها، مردم، دانش آموران و معلمان دیده شود گفت: خیران مدرسه ساز از نعمت هایی بودند که بعد از انقلاب به آن رسیدیم. علی اصغر فانی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: دکتر روحانی پیام تدبیر و امید را با خود حمل می‌کند و امیدواریم با همکاری مردم و امید ا یجادشده، دولت یازدهم بتواند وظیفه خود را بیش از پیش انجام دهد.
وی افزود: از سخنان رییس جمهور این پیام را دریافت می‌کنیم که بهمردم اعتماد کنیم؛ باید بپذیریم به مردم اعتماد کنیم و تنها به لفظ اعلام نکنیم ودر عمل نشان دهیم. دکترفانی تصریح کرد: اعتماد به مردم هیچ وقت به ضرر کشور و جامعه نیست ودر آموزش و پرورش دولت یازدهم، چهار سیاست را دنبال می‌کنیم و یکی از آنها توسعه مشارکت در آموزش و پرورش است

ادامه مطلب...
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش وپرورش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش وپرورش
نیمی از مدارس استان نیاز به بازسازی و مقاوم سازی دارند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش وپرورش گفت:نیمی از مدارس استان نیاز به بازسازی و مقاوم سازی دارند.
ابراهیم جهانگیری در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد اظهار داشت: شورای آموزش و پرورش یکی از نهادهای محلی موثر در تصمیم گیری و برای رصد مسائل آموزش و پرورش است. وی افزود: خیران مدرسه ساز خدمات بسیار ارزشمندی در استان کرمان انجام داده اند و همچنان چشم امید ما به این مجمع است.

ادامه مطلب...
 
استاندار کرمان در جلسه شورای آموزش وپرورش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

استاندار کرمان در جلسه شورای آموزش وپرورش
آموزش و پرورش بزرگترین ومبنایی ترین دستگاه کشور است

استاندار کرمان در جلسه شورای آموزش وپرورش که با حضور وزیر آموزش وپرورش تشکیل گردید گفت:آموزش و پرورش بزرگترین ومبنایی ترین دستگاه کشور است .
علیرضا رزم حسینی" در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با حضور وزیر آموزش و پرورش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معلم و دانش آموز استان اظهار کرد: حضور وزیر در آموزش و پرورش و مدارس استان نشاط و شادابی به وجود می آورد و با حضور ایشان می توانیم بخشی از مشکلات این حوزه را در استان حل کنیم.

ادامه مطلب...
 
بازدید دکتر رئیسی از تاسیسات گرمایشی سرمایشی و هوشمند سازی پروژه های سطح شهر کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بازدید دکتر رئیسی از تاسیسات گرمایشی سرمایشی و هوشمند سازی پروژه های سطح شهر کرمان

در پی سفر وزیر محترم آموزش و پرورش به همراه معاونین خود از استان ، دکتر رئیسی معاون محترم عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور از پروژه های سطح شهر کرمان بازدید کردند. در این دیدار که از مدارس دایر و در حال اجرا ی در شهر کرمان صورت گرفت دکتر رئیسی ضمن تاکید بر اجرای تاسیسات گرمایشی و سرمایشی مدارس دایر کرمان در خصوص ایمن سازی وسایل گرمازا مطالبی را مطرح کردند. در این دیدار مهندس رجائی مدیر کل نوسازی مدارس کرمان اطلاعاتی در خصوص پروژه های بازدید شده ارائه نمودند

ادامه مطلب...
 
تجدید میثاق وزیر آموزش و پرورش با آرمانهای شهداء در کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تجدید میثاق وزیر آموزش و پرورش با آرمانهای شهداء در کرمان

صبح امروز دکتر فانی وزیر محترم آموزش و پرورش به همراه دکتر رئیسی معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، سایر معاونین، استاندار و تنی چند از مسئولین استانی با حضور بر سر مزار شهداء با تقدیم گل و نثار فاتحه با آرمانهای آنان تجدید میثاق نمودند. وزیر آموزش و پرورش که در سفر دو روزه در کرمان به سر می برد در جلسه شورای آموزش و پرورش استان شرکت خواهد کرد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 15