صفحه اصلی
افتتاح مدرسه 12 کلاسه اتباع خارجی در کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 25 آبان 1394 ساعت 13:12

افتتاح مدرسه 12 کلاسه اتباع خارجی در کرمان

مدرسه 12 کلاسه اتباع خارجی کرمان با حضور دکتر محسن بیگی، مدیرکل آموزش وپرورش استان، مهندس رجائی، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان و آقای ژوزفه، نماینده کمیساریای عالی پناهندگان افتتاح شد.

مهندس رجائی با بیان اینکه اعتقادات ایرانیان برگرفته از آموزه های دینی و فطرت پاک انسانی است، گفت: سعی و تلاش ما این است تا اتباع خارجی که در ایران زندگی می کنند برخوردار باشند و این مهم نشان از نودوستی ایرانیان دارد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان خاطر نشان کرد: افتخا ما این است که بخشی از جهالتی که احتمال دارد در آینده برای انسان ها مشکل ساز شود مهار کنیم ولی برای رسیدن به این مهم کمک دستگاه های بین المللی ضروری است.

 

وی با مهم خواندن سلامت و آموزش به عنوان دومقوله مهم توسعه انسانی، اظهار داشت: اگر بخواهیم اتباع خارجی به رشد و توسعه برسند باید به این دومقوله مهم توجه ویژه شود.

نماینده کمیساریای عالی پناهندگان نیز با تشکر ویژه از مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان عنوان کرد: اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در مسیر اتمام این پروژه در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت عزمی جدی داشت و بنده در تمامی جلسات در دفتر سازمان ملل به نکته اشاره کردم.

وی عنوان کرد: کیفیت ساخت این مدرسه با تمامی استانداردهای بین المللی در نظر گرفته شده از سوی ما مطابقت دارد و این نشان از همت و تلاش والای مهندسین این پروژه در نوسازی مدارس استان کرمان دارد.

در پایان این جلسه از آقای مهندس رجائی بابت تلاش صورت گرفته در اتمام این پروژه و افتتاح آن تقدیر به عمل آمد.

یاد آور می شود که مدرسه 12 کلاسه اتباع خارجی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال با 1325 متر مربع فضای آموزشی و 40 مترمربع سرویس بهداشتی و 270 متر حصارکشی و 4000 متر مربع محوطه که 18 میلیارد ریال آن از محل اعتبار کمیساریای پناهندگان است در کرمان ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است.

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 25 آبان 1394 ساعت 13:18